Yükleniyor...

Ahmet Onur Yeygün: Sektörün Büyüme Çırpınışları

OKX Türkiye Bölgesel Pazarlama Lideri Ahmet Onur Yeygün, İstanbul Blockchain Haftası'nda Coinkolik ekibinin sorularına yanıt verdi.

Ahmet Onur Yeygun Sektorun Buyume Cirpinislari

OKX Türkiye Bölgesel Pazarlama Lideri Ahmet Onur Yeygün, İstanbul Blockchain Haftası’nda Coinkolik ekibinin sorularına yanıt verdi.

İstanbul Blockchain Haftası, NFT’lerden kripto paralara kadar uzanan Blockchain teknolojilerinin ele alınacağı etkinliğin kapılarını 14 Kasım’da açtı.

“Blockchain, Geleneksel Finansın Yapamadığını Yapmak için Var”

OKX Türkiye Bölgesel Pazarlama Lideri Ahmet Onur Yeygün, 14-17 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen İstanbul Blockchain Haftası’nda Coinkolik’in sorularına cevap verdi.

Özel röportaj videosunu izlemek isteyenler için;

Ahmet Onur Yeygün, gündeme ve geleceğe dair sorularımızı yanıtlarken, başlangıçta mevcut krizin sektörün büyüme çırpınışı olduğunu söyledi.

Geleneksel finansın yapamadığını yapmak için blockchain teknolojisine sırtını dayadıklarını belirten Yeygün, teknolojinin olduğu her yer hack olduğunu ve bu konuda güçlenmek gerektiğini belirtti. Yeygün’ün düzenlemelerin de sıklaşacağını sözlerine ekleyerek Türkiye hakkında şu yorumları yaptı:

“Türkiye’de çok fazla yatırım yapıyoruz. Türkiye, kripto, web3 ve blockchain projeleri için önemli bir ülke olarak konumlanıyor. Hızlı büyüme gösteren ilk 4 ülke arasında yer alıyor. Genç nüfus fazla, enflasyon yüksek ve yatırım önemli. Aynı zamanda kripto borsaların büyümesi de Türkiye için fırsat kapısını aralıyor.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x