Yükleniyor...

“Akıllı Telefon Nesli Bitcoin’e (BTC) Hak Ettiği Değeri Verecek”

Anthony Pompliano, Barstool yıldızı Caleb Pressley ile Bitcoin hakkında "Off the Chain" podcast'inde konuştu.

Gen z

Anthony Pompliano, Barstool yıldızı Caleb Pressley ile Bitcoin hakkında “Off the Chain” podcast’inde konuştu. Pressley, nasıl bir Bitcoin taraftarı olduğuna ve önümüzdeki “dijital neslin” neden Bitcoin’e değer verebileceğine ve nasıl uyum sağlayacağına dair bir hikaye paylaştı.

2017’de Bitcoin’e Girmek ve Her Şeyi Kaybetmek

Kuzey Carolina Tar Heels futbol takımı ve Barstool Sports’da spor içerik yaratıcısı olan Caleb Pressley, Bitcoin’in hayranı olduğunu kanıtladı.

BTC’nin hızla yeni zirvelere ulaştığı 2017 yılında Bitcoin’e ilk defa girdi. BTC’de 100 USD kazandıktan sonra Pressley Bitcoin’e girdi.

Bununla birlikte, BTC büyümesi daha sonra yavaşladığında, bazıları yüzde 300 artan altcoin’leri izlemeye başladı. Arkadaşları onu BTC’ye sadık kalmaya ikna etmeye çalışsa da, tüm parasını Bitcoin’den altcoinlere taşımaya karar verdi ve sonunda tüm parasını takip eden ayı piyasasında kaybetti.

Bitcoin neden gelecek nesiller arasında popüler olacak?

Bitcoin’in popülaritesinin ve gelecekte benimsenmesinin olası nedenlerinden bahseden Caleb Pressley, Bitcoin’i takdir etmesi muhtemel olan akıllı telefon nesli (aynı odada otururken Snapchat aracılığıyla birbirleriyle konuşan gençler) olduğunu söyledi.

Pressley, dünyanın tamamen dijital ya da dijital olmaya doğru ilerlediğine inanıyor. Kendisi Twitter ve TikTok’tan bahsetti ve Twitter gerçek, dijital olmayan dünyanın bir yansıması olduğundan; TikTok veya YouTube’dan farklı olarak çıkış yolunda olabileceğini söyledi. Pressley ayrıca Twitter’dan nefret ettiğini ve sadece iş için kullandığını belirtti.

Caleb, Bitcoin’in artık birçok milenyum ve Z Kuşağı tarafından bir değer deposu olarak kabul edildiğinden tüm değerin dijitale yöneldiğini, gençlerin depolamasının da doğal olacağını belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner