Yükleniyor...

Aktif Ethereum Adreslerinde Büyük Artış!

Geçtiğimiz hafta çoğu kripto varlık için dikkate değer bir hafta oldu.

Aktif Ethereum Adresi

Geçtiğimiz hafta çoğu kripto varlık için dikkate değer bir hafta oldu. Dünyanın en büyük kripto parası Bitcoin (BTC) geçtiğimiz hafta değerini yüzde 9’un üzerinde artırırken, ilk 10’daki altcoin’lerin çoğunluğu çift haneli yükselişler gördü. Öte yandan başta Ethereum (ETH) olmak üzere birçok altcoin’in Bitcoin’den daha iyi performans gösterdiği görülüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İkinci en büyük kripto para 4 Şubat’tan 9 Şubat’a kadar art arda beş gün boyunca yeşil kalarak yatırımcı ilgisini üstüne çekti. Ethereum’un fiyatı geçtiğimiz hafta güçlü yeşil mumlarla tırmandı ve art arda beş gün içinde yüzde 24 oranında yükseldi. Bu yükseliş sonucunda kripto para biriminin fiyatı 186,89 dolardan 230,90 dolara çıktı. Bununla birlikte yeni haftanın başlangıcıyla Ehtereum’un fiyatında yükseliş devam etti ve kripto para biriminin fiyatı 257,57 dolara kadar geldi. Yazım sırasında ise 267 dolardan işlem görüyor.

Ethereum Adresleri

Yükselen fiyat, aktif Ethereum adreslerinin sayısının geçen hafta yüzde 21,5 artmasına neden oldu. Bununla birlikte, işlem sayısı da yüzde 13,2 oranında arttı. Bu iki metrik Ethereum’un kullanıcılar arasında büyük oranda ilgi gördüğünü gösteriyor.

Piyasa değeri bakımından üçüncü en büyük dijital varlık XRP’nin aktif adres sayısı ise yüzde 396 oranında arttı fakat ETH’den farklı olarak XRP’nin işlem sayısı sadece yüzde 5,9 oranında değişti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x