Alameda, BitDAO'ya Verdiği Kanıt Sözünü Tuttu • Coinkolik
Yükleniyor...

Alameda, BitDAO’ya Verdiği Kanıt Sözünü Tuttu

Kripto ticaret şirketi Alameda Research'ten BitDAO'nun fon kanıtı talebine yanıt geldi.

kripto sirketi voyager digital alameda researchten kredi aldi 4

Kripto ticaret şirketi Alameda Research’ten BitDAO’nun fon kanıtı talebine yanıt geldi.

Sabah saatlerinde BitDAO’nun yüzde 20’ye varan düşüşünün ardından ByBit CEO’su attığı bir tweet’te Alameda’nın bu olayda parmağının olup olmadığını sorguladı. Bunun üzerine Alameda, ortalık sakinleşince kanıtlarla geleceğiz dedi ve sözünü tuttu.

Alameda, Cüzdanında BIT Token Tuttuğunu Kanıtladı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Baskı altındaki Alameda Research, BitDAO’dan gelen açıklama talebinin ardından BitDAO ile bir takas anlaşmasında aldığı 100 milyon bit token’ı hala elinde tuttuğunu kanıtladı.

BitDAO, Alameda’nın üç yıllık bir satış yapmama maddesini ihlal ederek sattığı iddiasından geri adım atarak, mevcut fiyatlarla yaklaşık 39 milyon dolar değerindeki tokenlerin belirlenmiş bir cüzdana taşındığını kanıtladığını gösteren bir Tweet paylaştı.

Her ikisi de Sam Bankman-Fried tarafından kurulan bir ticaret firması ve kripto borsası olan Alameda ve FTX, Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun Binance’in FTX tokeni FTT’deki hisselerini satmaya başlayacağını tweetlemesinden ardından baskı görmeye başladı. Zhao, karar için son çıkan iddiaları alıntıladı. 

2021’deki takas anlaşması, BitDAO’nun 100 milyon BIT token’ı karşılığında yaklaşık 3.4 milyon FTT aldığını gördü. Her iki taraf da jetonları üç yıl boyunca satmayacakları konusunda anlaşılmıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x