Alameda, milyon dolarlık altcoin transferi gerçekleştirdi! • Coinkolik
Yükleniyor...

Alameda, milyon dolarlık altcoin transferi gerçekleştirdi!

FTX ve Alameda ile ilişkili cüzdanlar, yaklaşık 10 milyon dolarlık altcoin'leri Wintermute'a transfer etti.

alameda transfer kripto binance

FTX ve Alameda ile ilişkili cüzdanlar, yaklaşık 10 milyon dolarlık altcoin’leri Wintermute’a transfer etti.

Zincir üstü araştırmacısı PeckShield, FTX ve Alameda etiketli kripto cüzdanlarının milyon dolarlık transfer gerçekleştirdiğini belirtti. X platformundan transfer kayıtlarını paylaşan PeckShield, cüzdanların 10 milyon dolarlık altcoin’leri Wintermute’a aktardığını açıkladı. Bu transferlerin büyük çoğunluğu ise Ether (ETH) ve Chainlink (LINK) tarafında gerçekleşti.

Alameda etiketli cüzdanlar hareketli!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

PeckShield’in bildirdiğine göre, FTX ve Alameda etiketli cüzdanlar, 2.900 ETH, 1.340 MKR, 198.800 LINK ve 12.000 AAVE de dahil olmak üzere 10 milyon dolarlık kripto transferi gerçekleştirdi.

Alameda ile ilişkilendirilen cüzdanlar, 10 milyon dolarlık bu transferi, Wintermute etiketli Binance cüzdanına ve Coinbase’e gerçekleştirdi.

İşlemlerde en dikkat çeken LINK oldu. Alameda cüzdanları, yaklaşık 2 milyon dolarlık LINK’ı borsalara transfer etti. LINK, etkileyici bir yükseliş yaşayarak 11 dolara perde araladı. Bu transfer, LINK’te potansiyel bir düşüşüşün meydana gelebileceğini akıllara getirdi.

Cüzdanların bir diğer büyük transferi ise ETH’de oldu. Alameda ile ilişkili cüzdanlar yaklaşık 5 milyon dolarlık ETH’yi borsalara taşıdı.

Transferlerin yapıldığı cüzdanlardan birisinin Wintermute olması ise dikkat çekti. Wintermute, özellikle Binance borsasında piyasa yapıcı olarak çalışıyor.

Alameda’nın hukuksal süreçleri ABD’de devam ediyor. Alameda’nın eski CEO’su Caroline Ellison, çıktığı bir duruşmada FTX’in kurucusu SBF hakkında çarpıcı iddialarda bulunmuştu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x