Yükleniyor...

Alameda Research 20 Milyon Dolarlık REEF Yatırımı Yaptı

Reef Finance, Alameda Research'ten 20 milyon dolarlık yatırım aldı.

Reef finance yatirim reef token

Reef Finance, Alameda Research’ten 20 milyon dolarlık yatırım aldı. Yatırım, REEF token’larının satın alınmasıyla gerçekleşti.

2017 yılında kurulan Alameda Research, kripto para endüstrisinin önde gelen araştırma ve ticaret firmalarından biridir. Şirket, zincirler arası DeFi işletim sistemi Reef Finance’e 20 milyon dolarlık yatırım yaptığını duyurdu.

Alameda Research, popüler DeFi platformu REEF Finance’a 20 milyon dolar yatırım yaptı. CryptoPotato’da yer alan habere göre şirket, yatırımı REEF token’ları satın alarak yaptı ve bunu yaparak REEF ekosisteminde önemli bir paydaş haline geldi. Bu aynı zamanda, protokolün yakın gelecekte Alameda Research’ün diğer ortaklarıyla ilişki kurması için kapıları açabilecek stratejik işbirliğinin oluşumunu da sağlayabilir.

Konuyla ilgili konuşan REEF Finance CEO’su Denko Mancheski şunları söyledi:

“Şirketimiz büyümenin bir sonraki aşamasına doğru genişlerken, Alameda Research’ü Reef Finance ekosisteminde ağırlamaktan mutluluk duyuyorum. Geleceğin DeFi uygulamaları için Reef’in gelişmesi ve ilerleme sağlamak için bu yatırımdan heyecan duyuyoruz.”

Öte yandan, son yatırımla birlikte Alameda Research, sektördeki zincirler arası likiditeye katılımını artırmış oldu.
REEF’in Polkadot üzerine kurulu ilk zincirler arası DeFi işletim sistemi olduğunu da belirtmek gerekir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner