Yükleniyor...

Aleo Incentivized Testnet 3’e Doğru Adım Adım – Sponsorlu

Aleo Testnet 2’de ikinci sırada yer alan ZKWork, şimdi Aleo Incentivized Testnet 3’e katılarak Aleo’nun teknik ilerlemesini kolaylaştıracak ve kullanışlı araç kitleri sunacak.

zk

Aleo Testnet 2’de ikinci sırada yer alan ZKWork, şimdi Aleo Incentivized Testnet 3’e katılarak Aleo’nun teknik ilerlemesini kolaylaştıracak ve kullanışlı araç kitleri sunacak. Ek olarak madencilik havuzu da 1-2 hafta içinde resmi olandan çok daha hızlı açık kaynaklı bir GPU çözümü yayınlayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Madenciler, yaklaşan Aleo Incentivized Testnet 3’e hazırlanmak için https://zk.work/aleo/start adresini ziyaret edebilir!

Aleo Incentivized Testnet 3 için ZK.Work

Aleo Incentivized Testnet 3 şu anda, kullanıcı tanımlı programların konuşlandırılması ve yürütülmesi gibi Aleo yol haritasında yer alan ana özelliklerin ve ayrıca zkSNARK kanıtlama için donanım geliştirmeyi teşvik etmeye yönelik bir bilmecenin konuşlandırıldığı 2. aşamaya giriş yapıyor.

Aleo Incentivized Testnet 3’e olan katılım, ZK.Work’ün daha umut verici zero-knowledge proof projelerini entegre etmek ve lider madencilik hizmeti tedarikçisi konumunu koruyabilmek için gündemine almış olduğu yeni bir ilerlemedir. 

ZK. Work, şimdiye kadar kendi CPU madencilik yazılımını meydana getirdi ve en son resmi GPU yazılımını entegre etti. Madencilik havuzu ayrıca 1-2 hafta içinde resmi olandan çok daha hızlı bir GPU sürümü yayınlayacak.

ZK.Work, her zaman madencilerin çıkarlarını ön planda tutar ve madencilik havuzunun istikrarını ve performansı öne çıkarır. ZK’da uzun yıllara dayanan deneyimiyle ZK.work geliştirme ekibi, madencilik verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için hem donanımı hem de yazılımı optimize etti. Aleo Testnet 2 sırasında, Aleo topluluğunun 10.000’den fazla node’u madencilik bloklarına katılır ve ZK.Work olağanüstü bir güç sergiler ve listenin ikinci sırasında yer alır. 

Aleo ile tutarlı bir biçimde ciddi bir ortak olan ZK.Work, Aleo’nun gelişimine uyum sağlar ve teknolojik olarak destek de verir. ZK.Work ayrıca, topluluğuna Aleo ile ilgili son bilgileri de aktarır. 

ZK.Work, zero-knowledge kriptografinin uç noktasıyla gelişen bir gizlilik ve ölçeklenebilirlik ekosistemi için Aleo’ya daha fazla katkı yapmayı dört gözle bekliyor. 

Şimdi Bağlan: https://zk.work/aleo/start

Aleo Hakkında

Aleo, Zero-Knowledge application’ları oluşturmak için Ultimate Toolkit tanıtmaya adanmış, ölçeklenebilir ve merkeziyetsiz uygulamaları etkinleştirmek için zero-knowledge kriptografisinden yararlanan bir katman-1 blokzinciridir. Aleo, yalnızca Ethereum’dan daha az uyumluluğa değil, aynı zamanda saniyede gerçekleştirilen binlerce işlemle hem tamamen özel hem de ölçeklenebilir merkeziyetsiz uygulamalar oluşturmak için akıllı sözleşmeleri zincir dışına taşıyan gelişmiş bir ölçeklenebilirliğe sahiptir.

ZK.Work Hakkında

Zk. Work, henüz emekleme aşamasında yer alan ve gelecek vaat eden zero-knowledge proof projelerini aramaya adanmış, lider bir zero-knowledge madenciliği platformudur. Work, Iron Fish madencilik havuzunda GPU madenciliğini başlattıktan sonra, CPU madenciliğine kıyasla 10 kat daha yüksek bilgi işlem gücüne ulaşmıştır. ZK.Work ekibi gelecekte kullanıcılara gelişen ürün ve hizmetler sunmaya çalışarak hem yazılım hem de donanımın optimizasyonun geliştirecektir. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x