Aleph Zero 50 Milyon Dolarlık Fon Başlattı • Coinkolik
Yükleniyor...

Aleph Zero 50 Milyon Dolarlık Fon Başlattı

Aleph Zero, 18 Nisan’da yaptığı açıklamada 50 milyon dolarlık Ekosistem Fonlama Programı’nı başlattığını duyurdu.

TinyTap fon topladı

Aleph Zero, 18 Nisan’da yaptığı açıklamada 50 milyon dolarlık Ekosistem Fonlama Programı’nı başlattığını duyurdu.

Aleph Zero Vakfı, geliştirici ekiplerini platform üzerine inşa etmeleri ve blok zincirinin küresel olarak benimsenmesini ilerletmeleri için desteklemeyi amaçlıyor. Konu ile ilgili açıklama yapan Aleph Zero kurucu ortağı Antoni Zolciak: “Aleph Zero Ekosistem Finansman Programı, Aleph Zero blok zincirinin yeteneklerini, işlevlerini ve benimsenmesini genişleten geliştirici ekiplerin yeniliklerini finanse etmeyi hedefliyor” ifadelerini kullandı. 

Geliştiriciler Birçok Fırsattan Yararlanabilecek

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Proje, iş fizibilitesi, mevzuata uygunluk ve topluluk oluşturma gibi konularda yardımcı olmak gibi kapsamlı destekler sağlayarak geliştiricileri bünyesine çekmeyi amaçlıyor. Vakıf, güvenilir bir ortak ağa erişim sunmanın yanı sıra sıfırdan bir şey inşa etme konusundaki kendi deneyimini de kullanıcılar ile paylaşmayı hedefliyor.

Ekosistem Finansman Programı’na katılmaya hak kazanan başarılı proje sahipleri 500.000 dolara kadar hibe fonu alabilecek. Ayrıca, hibe alanlar Aleph Zero’nun girişim sermayesi havuzuna, Amazon Web Services’ten altyapı kredilerine ve Kudelski Security’den güvenlik tasarımı danışmanlıklarına kadar pek çok alanda özel erişim elde edecekler. Bu kapsamda, Aleph Zero’nun iş ortağı ağı da gerektiğinde pazarlama, markalaşma, UX, ürün tasarımı ve operasyonel destek sağlayacak. 

Ekosistem Fonlama Programı; NxGen, Diamond Atlas Capital, BlackDragon, Necker Ventures, Cardinal Ventures ve Bellwether Rocks gibi birçok şirket tarafından destekleniyor. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x