Yükleniyor...

Alex Kruger: Bitcoin Ayı Piyasasını Yendi!

Uzun ve acı bir kripto kışından sonra kripto para piyasası ısınmaya başladı ve ayılar piyasadaki hakimiyetlerini kaybediyorlar gibi görünüyor.

Bitcoin Ayı Piyasası

Uzun ve acı bir kripto kışından sonra kripto para piyasası ısınmaya başladı ve ayılar piyasadaki hakimiyetlerini kaybediyorlar gibi görünüyor. Ekonomist ve kripto para trader’ı Alex Kruger’a göre, ayılar teknik açıdan bakıldığında üç ay kadar önce bekleme moduna geçti.

4.100 dolara yaklaşan Bitcoin fiyatı sonrası boğalar sonunda kontrolü yeniden ele aldılar gibi duruyor. Yatırımcılar, uzun süren kripto kışının yaralarını yavaş yavaş sarıyorlar.

Ayı Piyasası Aylar Önce Bitti

Alex Kruger, ayı piyasasının resmen aylar önce bittiği yönünde bir tweet attı:

Ocak 2018’de Bitcoin fiyatı 4.200 doları geçti ve ayı trendinin sonu gelmiş oldu.

Kruger, tweet’inin bir tahmin olmadığını açıklığa kavuşturmak için bir tweet daha attı:

Teknik olarak Ocak 2018’deki 4.200 doların üzerindeki bir kırılma ayı trendinin sona erdiği anlamına geliyor.

Şimdilik Bitcoin fiyatı yıllık bazda %7 artış kaydetti ve geçen yılın yarısında görülen kayıplara kıyasla öncü kripto para biriminin 2019’un ilk çeyreğindeki performansı oldukça tatmin edici duruyor.

Trader’ın analizine göre, 4.200 dolar bir kez aşılırsa hızlı bir yükselişin görülebilir. Bu yönü ile 4.200 dolar seviyesi kilit bir seviye. Elbetteki Bitcoin fiyatının hala düşme ihtimali var, ancak bu Bitcoin fiyatının şimdilik yükseliş bölgesinde olduğu gerçeğini değiştirmiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x