Yükleniyor...

Algorand (ALGO) Fiyatında Yüzde 30 Yükseliş!

Son zamanların popüler kripto para birimi Algorand (ALGO), yeni bir gelişme nedeniyle yükselişe geçti

algorand algo fiyatı yüzde 30 yükseldii

Son zamanların popüler kripto para birimi Algorand (ALGO), yeni bir gelişme nedeniyle yükselişe geçti. Altcoin, CoinMarketCap verilerine göre yazının yazıldığı sırada 0,359828 dolardan işlem görüyordu. ALGO, son 24 saatte %31 oranında artış yaşadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Algorand’ın yaşadığı bu yükseliş ise dünyaca ünlü kripto para borsası Coinbase’in geçtiğimiz gün ALGO’yu borsada listeleyeceğini açıklaması sonrasında geldi. Bu duyurunun ardından kripto para birimi aniden yükselişe geçti. Coinbase, aslında geçtiğimiz sene Coinbase Pro’ya ALGO’yu eklemiş ve işlemleri başlatmıştı.

Algorand Alıp Satabilecekler

Algorand, mevcut blockchain çerçevesinin teknik engellerine çözüm sağlama amacı güdüyor. Kripto para, güvenliği, ölçeklenebilirliği ve merkeziyetsizliği artırmayı amaçlıyor. Özellikleriyle dikkat çeken ve geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan ALGO’yu artık Coinbase müşterileri alıp satabilir, diğer kripto para birimlerine dönüştürebilir. Algorand, şirketin Android ve Apple uygulamaları da dahil olmak üzere tüm Coinbase destekli platformlarda satışa sunulacak. Bu listeleme kripto para birimini tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselmeye itti. Algorand, belki de uzmanlara göre gelecekte daha yüksek seviyeleri görecek.

Coinbase, konuyla ilgili şu açıklamada bulundu:

 “Müşterilerden duyduğumuz en yaygın taleplerden biri, platformda daha fazla kripto para alıp satabilmek. Varlıkları listelemek için kısmen daha fazla kripto para biriminin eklenmesini hızlandırmak üzere tasarlanmış yeni bir süreç duyurduk. Ayrıca insanların kripto para birimlerini anlamalarına ve keşfetmelerine yardımcı olacak yeni araçlara yatırım yapıyoruz.”