Yükleniyor...

Algorand (ALGO), Icrypex Kripto Para Borsası Üzerinde Listelenmeye Başladı

Icrypex kripto para borsası, Algorand (ALGO)’ı listeliyor, finansın ve kripto para birimlerinin geleceğini değiştirebilecek bir projeyi daha Türk kripto para yatırımcıları ile buluşturuyor

icrypex algorand

Icrypex kripto para borsası, Algorand (ALGO)’ı listeliyor, finansın ve kripto para birimlerinin geleceğini değiştirebilecek bir projeyi daha Türk kripto para yatırımcıları ile buluşturuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Algorand (ALGO), saf Proof of Stake algoritmasını kullanan blok zincir protokolü ile finans ve kripto para ekosistemindeki ölçeklenebilirlik, güvenlik ve merkeziyetsizlik ihtiyacını karşılamayı hedefliyor.

Algorand (ALGO), akıllı kontratların ve merkeziyetsiz finans çözümlerinin milyarlarca kullanıcıya ulaşabilmesini ve her gün milyonlarca işlemin ağ üzerinde gerçekleştirilebilmesini hedefliyor. Algorand blok zinciri; Turing ödülü sahibi Silvio Micali liderliğinde tanınmış kriptograf, mühendis ve matematikçiler tarafından oluşturulmuş özel bir protokole sahip.

Günde ortalama 500.000 işlemin gerçekleştiği Algorand ağı üzerinde, 500’den fazla teknoloji şirketi merkeziyetsiz finans uygulamalarını geliştiriyor. Her geçen gün gelişen bir platform olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Algorand, fiyat hareketliliği ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi de başarıyor.

Icrypex Kripto Para Borsası üzerinde listelenen Algorand ağının yerel kripto para birimi olan ALGO, Türk kripto para yatırımcılarının da ilgisini şimdiden çekmiş durumda. Geleceğin finansal teknolojilerinin geliştirilebileceği Algorand platformunda ağ katılımını ve güç işlemlerini teşvik etmek amacıyla kullanılan ALGO, Icrypex üzerinden alım satım işlemlerine açık olacak.

Icrypex üzerinden ALGO/TRY ve ALGO/USDT işlem çiftleri kullanılarak alınıp satılabilecek olan ALGO, 2020 yılı içerisinde yatırımcılarına %100’ün üzerinde bir getiri sağlamış olması ile dikkat çekiyor.

Icrypex Hakkında

Icrypex Kripto Para Borsası, 7/24 müşteri desteği ile Türkiye kripto para ekosisteminde yatırımcı ile borsa arasındaki iletişimsizliği çözmeyi amaçlamaktadır. Türkiye’nin kurumsal yapıya sahip ilk kripto para borsasını yaratarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı öncelik edinmektedir.

Ar-Ge politikası ile kendi altyapısını geliştirmeye sürekli devam eden Icrypex, kripto para ekosistemindeki en önemli faktör olan güvenlik ve varlık depolaması için de çok katmanlı güvenlik çözümleri sunmaktadır. Icrypex, Türkiye’de blok zincir tecrübesini şeffaf ve kurumsal bir yapı ile sunarak Türk yatırımcılarının blok zincir ile tanışmasını da hedeflemektedir.

Pek çok sponsorluk anlaşması ile global çalışmalara imza atmaya devam eden Icrypex, listelemesini gerçekleştirdiği gelecek vaadeden projeler ile de dikkat çekiyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x