Yükleniyor...

Algorand (ALGO) Neden Yükseliyor? 22 Eylül 2022

Algorand (ALGO), Eylül başında yaptığı ortaklığın da etkisiyle, güne yaklaşık yüzde 11'lik bir yükselişle başladı.

Algorand Neden Yukseliyor

Algorand (ALGO), Eylül başında yaptığı ortaklığın da etkisiyle, güne yaklaşık yüzde 11’lik bir yükselişle başladı.

Kripto para piyasalarının trendlerinde öne çıkan ALGO, bugüne güçlü bir yükselişle başladı. Sosyal mecralarda en çok arananlara giren projenin, yükseliş sebebi merak ediliyor.

ALGO Grafik Analizi, FIFA ile Yapılan Ortaklık Yükselişe Geçirdi

Eylül başında büyük bir bomba patlatan Algorand şirketi, dünyanın bir numaralı spor organizasyonu olan FIFA ile partnerlik yapmıştı. Yapılan anlaşma neticesinde NFT olanaklarını, tüm spor faaliyetlerinde kullanacak olan FIFA, Algorand aracılığıyla işlemlerini gerçekleştirecek.

Bugün gerçekleşecek FIFA organizasyonu Uluslar Ligi öncesinde, ALGO’nun da sergilenebileceği beklentisi fiyat hareketini etkiledi. Tüm dünyada yaklaşık 1 milyar insanın izleyeceği uluslararası futbol müsabakalarının, reklam panolarında ALGO’ya da yer verilmesi bekleniliyor. Kripto para yatırımcısının heyecan ve beklentisi sonucunda, ALGO günü yaklaşık yüzde 11’lik bir yükselişle geçiriyor.

ALGO, Günü Nasıl Geçirir? ALGO Grafik Analizi

Kripto para piyasalarının kapanış saatine yaklaşıldığında, FIFA organizasyonu Uluslar Ligi’de tamamlanmış olacak. Genel piyasa görünümünün ayı odaklı olduğunu öne çıkaran analistler, yükselişin piyasa kapanışına doğru kar realizasyonuna döneceği yönünde beklentiye girdiler. Grafik yapısında direnç seviyesine çıkan ALGO, müsabakaların tamamlanmasıyla birlikte volatilite yaşayabilir.

FIFA, önümüzdeki 5 gün boyunca futbol müsabakalarına devam edecek. ALGO, günü volatilite ile geçirse de bu 5 günlük sürecin içinde olacak. Popüler proje için ay sonuna kadar yükseliş trendinde kalması bekleniliyor.

ALGO Gunu Nasil Gecirir ALGO Grafik Analizi

Cryptopolitan’da yer alan analize göre, günü yükseliş eğilimli geçirecek olan ALGO, güçlü desteği 0,325 dolar’ın üzerinde kalıcılık sağlayabilir. Direnç seviyesi olarak 0,369 dolar hedef veren Cryptopolitan, bu seviyenin geçilmesiyle boğaların iştahlanacağını belirtti. ALGO analizinde, boğaların güçlü olacağını belirten Cryptopolitan, RSI puanının aşırı alım yönlü olduğunu aktardı.

Cryptopolitan ALGO analizini, günlükte ve dört günlükte boğaların istekli olduğunu, fiyat hareketlerinin önemli ölçüde hacimlendiğini ancak bir düzeltme beklediklerini aktardı. Düzeltmenin destek seviyelerini kıramayacağını aktaran analistçi, ALGO’nun bugün boğa koşusuna devam edeceğini iddia etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner