Yükleniyor...

Algorand, FIFA ile Ortaklık Kurmasının Ardından Yükselişe Geçti

Çeşitli iş birlikleri ve ortaklıklarla daha da büyüyen, genişleyen, adından söz ettirmeye devam eden kripto para piyasasında bu kez Algorand, FIFA ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

FIFA Algorand

Çeşitli iş birlikleri ve ortaklıklarla daha da büyüyen, genişleyen, adından söz ettirmeye devam eden kripto para piyasasında bu kez Algorand, FIFA ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Blockchain projesi Algorand, FIFA ile bir ortaklık imzaladı. Algorand, 21 Kasım’da başlaması planlanan 2022 FIFA Dünya Kupası’nın resmi blockchain sponsoru oldu.

Algorand, FIFA’nın on yıldan fazla bir süredir ABD merkezli ilk sponsoru oldu. Anlaşmanın mali şartları ise açıklanmadı.

Anlaşmaya göre, Algorand (ALGO) “FIFA’nın resmi Blockchain platformu” oldu. Resmi Blockchain destekli cüzdan çözümünü sağlayacak. Algorand, Katar’daki 2022 Erkekler Dünya Kupası etkinliğiyle birlikte Avustralya ve Yeni Zelanda’daki 2023 Kadınlar Dünya Kupası’na da sponsor oldu.

ALGO, Yükselişe Geçti

algorand

Açıklamalara göre FIFA, Algorand’ın yardımıyla kendi kripto para stratejisini de oluşturacak. Aynı zamanda FIFA, kendi NFT koleksiyonunu yayınlamayı planlıyor.   

CoinMarketCap verilerine göre ALGO tokeninin fiyatı son 24 saatte %20’den fazla arttı. Yazı yazıldığı sırada ALGO, 0.7299 dolardan işlem gördü.

Mart ayında Algorand, New Jersey merkezli profesyonel bir kadın futbol takımı olan Gotham FC ile üç yıllık bir forma sponsorluğu imzalamıştı

Bu yılın başlarında, eski JPMorgan yöneticisi Staci Warden, Algorand’ın CEO’su olarak atanmıştı.

Öne çıkan bir başka hisse kanıtı blok zinciri olan Tezos, Şubat ayında profesyonel İngiliz futbol kulübü Manchester United ile bir ortaklık imzaladığını duyurmuştu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x