Yükleniyor...

Alice Neden Yükseliyor? 28 Temmuz 2022

Kripto para piyasalarında dalgalanmalar devam ederken bazı kripto paralarda anlık yükselişler yaşanmaya devam ediyor.

Alice Neden Yükseliyor 28 Temmuz 2022

Kripto para piyasalarında dalgalanmalar devam ederken bazı kripto paralarda anlık yükselişler yaşanmaya devam ediyor. Bu kez de yükselişi ile dikkatleri bir GameFi projesi çekti. Gün içerisinde yüzde 25’lik artışla dikkatleri üstüne çeken ALICE, 2.01 dolar seviyesinde hızlı bir yükseliş ile 2.95 dolar seviyesine kadar çıktı. Gelin bu yükselişin arkasındaki sebebe değinelim.

Alice Neden Yükseldi?

Özellikle 2022’nin başlangıcından bu yana GameFi projeleri oldukça büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Bu noktada başarıya ulaşan projeler toplulukları tarafından desteklenirken yerel token’larında da bunun etkileri görülebiliyor. Son olarak metaverse projesi MyNeighborAlice, kısa süre önce topluluğu için heyecan verici bir haber duyurdu. Marketplace’in lansmanı. Bunun heyecan verici bir gün olduğunu kaydeden proje, Marketplace’in kullanıcıların Eşler Arası bazında arazi listelemelerine ve takas etmelerine izin verdiğini açıkladı.

Bu açıklamalar sonrası yükselişe geçen projenin yerel token’ı yüzde 25’lik bir artış yaşadı.

Duyurunun devamında MyNeighborAlice, kullanıcıların Marketplace’i kullanmaya başlamak için Metamask’ı yüklemeleri ve BSC ağını eklemeleri gerektiğini ve ayrıca herhangi bir işlem için gaz ücretlerini ödemek için BNB sahipliğinin gerekli olacağını açıklandı. Oyuncular diğer kullanıcılardan arazi satın almak isterse ALICE token’ını kullanmaları gerekiyor. Bu ya yakın zamanda başlayacak olan arazi satışı için ALICE alan kullanıcıların artmasına neden oldu. Öyle CoinGecko’ya göre ALICE’in 24 saatlik hacmi yüzde 580 arttı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner