Yükleniyor...

Alkimiya, Yatırım Turundan Yaklaşık 7 Milyon Dolar Topladı

Riskten korunma çözümleri sunan Alkimiya, 1kx ve Castle Island Ventures liderliğindeki bir turdan yaklaşık 7 milyon dolar fon topladı.

Alkimiya Yatirim Turundan Yaklasik 7 Milyon Dolar Topladi 1

Riskten korunma çözümleri sunan Alkimiya, 1kx ve Castle Island Ventures liderliğindeki bir turdan yaklaşık 7 milyon dolar fon topladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto endüstrisi, yeni projeler ve kripto para birimleriyle genişlemesini sürdürüyor. Özellikle son bir yılda, birçok kripto para projesine milyonlarca dolarlık fon desteği sağlandı. Destek alan kripto projelerinin sayısı artıyor. Son olarak Alkimiya, blockspace için merkeziyetsiz sermaye piyasaları inşa etmek amacıyla çıktığı yolda güçlü bir destek gördü. Proje, 1kx ve Castle Island Ventures‘ın yönettiği bir yatırım turundan 7.2 milyon dolar topladı.

Alkimiya, Güçlü Yatırımcıların Olduğu Turdan 7.2 Milyon Dolar Topladı

Yeni kripto projesi Alkimiya, merkeziyetsiz sermaye piyasaları amacıyla güçlü adımlar atıyor. Proje, sunduğu çözümler ile birlikte birçok yatırımcıdan destek görmeyi başardı. Alkimiya‘nın 7.2 milyon dolar topladığı yatırım turuna, Dragonfly, Circle Ventures ve Coinbase Ventures de katıldı.

Zhang tarafından kurulan Alkimiya, madenciler, staking ve doğrulayıcılar konusunda riskten korunmayı amaçlayan çözümleri hedefliyor. Açıklamalarda bulunan Zhang,  “Petrol veya altın şirketleri gibi geleneksel emtia şirketleri, üretim risklerine karşı korunmak için vadeli işlemleri ve opsiyonları kullanıyor. Blockspace üreticilerinin sorunu, BTC veya ETH’nin fiyatına karşı hedge yapabilmeleri, ancak aslında ne kadar BTC veya ETH’yi hedge edeceklerini bilmemeleri.” dedi.

Alkimiya, yenilikçi ve çözüm odaklı projesiyle şimdiden büyük şirketlerin radarına girmeyi başardı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x