Yükleniyor...

Alper Aydoğmuş: Blockchain Dünyasını Hep Birlikte İnşa Edeceğiz

WhiteBIT Türkiye Bölgesel Pazarlama Lideri Alper Aydoğmuş, İstanbul Blockchain Week'te Coinkolik ekibinin sorularını yanıtladı.

Alper Aydogmus Blockchain Dunyasini Hep Birlikte Insa Edecegiz

WhiteBIT Türkiye Bölgesel Pazarlama Lideri Alper Aydoğmuş, İstanbul Blockchain Week‘te Coinkolik ekibinin sorularını yanıtladı.

İstanbul Blockchain Week (İBW), blockchain, NFT’ler, regülasyonlar, kripto geleceği gibi çeşitli konuları ele alan etkinliğiyle tamamlandı. Global bir etkinlik olan İBW’ye, sektörün önemli isimleri katıldı. Bu isimlerden biri olan WhiteBIT borsasının Türkiye Bölgesel Pazarlama Lideri Alper Aydoğmuş, ekibimizin sorularını cevapladı.

“Yakın Bir Zamanda Değerli Trabzonspor Kulübüyle Sponsorluk Anlaşması Yaptık”

WhiteBIT Türkiye Bölgesel Pazarlama Lideri Alper Aydoğmuş, 14-17 Kasım tarihlerinde düzenlenen İstanbul Blockchain Week’te (İBW) sorularımızı yanıtladı.

Alper Aydoğmuş, Türkiye’nin çok büyük bir pazar olduğunu ve burada çok ciddi çalışmalar planlandığını belirtti. Ayrıca Aydoğmuş, yakın bir zamanda Trabzonspor kulübü ile sponsorluk anlaşması yaptıklarının da altını çizdi. Global sponsorluklarına da değinen Aydoğmuş, Netflix ile sponsor olduklarından bahsetti.

Likidite ve Şeffaflık Konuları

WhiteBIT Türkiye Bölgesel Pazarlama Lideri Alper Aydoğmuş, şeffaflık ve varlık paylaşımları gibi konuların global yönetimin kararında olduğunu belirtti. Aydoğmuş, şeffaflık ilkesini benimsediklerini ve konuyla ilgili açıklamaları önümüzdeki günlerde paylaşacaklarını dile getirdi. Kripto dünyasında yaşanan sorunlara değinen Aydoğmuş, her şeyin çok güzel olacağını ve sağlıklı ilerleyeceğini aktardı.

Kripto para borsalarının denetlenmesini sorduğumuzda Aydoğmuş, WhiteBIT borsasının regülasyonları ve inovasyonları desteklediğini dile getirdi. Yatırımcıların güvenli bir liman aradığına değinen Aydoğmuş, bunu sağladıklarını dile getirdi. Bunun için İsveç’in denetimlerinden geçtiklerini aktardı.

Kripto Para Borsalarının Merkezileşmesi

WhiteBIT Türkiye Bölgesel Pazarlama Lideri Alper Aydoğmuş, kripto para borsalarının merkezileşmesi konusuna değindi. Merkezileşmenin pek bir şey ifade etmediğini dile getiren Aydoğmuş, olayın güvenilir bir limanın inşa edilmesi olduğunu aktardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner