Alphapo'nun sıcak cüzdanları sıfırlandı • Coinkolik
Yükleniyor...

Alphapo’nun sıcak cüzdanları sıfırlandı

Kripto ödeme firması olan Alphapo'nun sıcak cüzdanı sıfırlandı.

Buyuk Dususu Bilen Yatirimci 2023 Yili icin Korkuttu

Kripto ödeme firması olan Alphapo’nun sıcak cüzdanı sıfırlandı.

Kripto dedektifi ZachXBT’ye göre Alphapo’nun 23 milyon dolarının eridiğini yazdı. ZachXBT’ye göre sıcak cüzdandaki bu meblağ tamamen gitti.

ZachXBT’nin yeni raporu farklı bir iddia ortaya koydu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ZachXBT tarafından yapılan rapora göre, kripto ödeme işlemcisi Alphapo’nun sıcak cüzdanlarında bulunan Ethereum, Tron ve Bitcoin gibi kripto varlıklarının toplam değeri en az 23 milyon dolar olarak tahmin edilmektedir. Bu durumda, Alphapo müşterilerinden biri olan HypeDrop, para çekme işlemlerini geçici olarak askıya almıştır.

Raporda belirtildiğine göre, HypeDrop, Bovada, Ignition ve diğer kumar hizmetleri için ödemeleri işleyen bir kripto ödeme işlemcisi olan Alphapo’nun sıcak cüzdanlarında Ethereum, Tron ve Bitcoin’de en az 23 milyon dolarlık kripto varlığının tükenmiş olduğunu görmüş durumda.

hacker

Ayrıca, Zincir üstü dedektifler, çalınan Ethereum fonlarının Avalanche ve Bitcoin’e bağlanmadan önce ether ile takas edildiğini belirtti. Ancak Alphapo’dan çalınan Bitcoin miktarı hala belirsizliğini koruyor.

HypeDrop, yaşanan sorunları çözmek için çaba harcıyor ve kullanıcılara güncelleme sağlamak için çalıştığını doğruladı. Ödemelerle ilgili sorunları aktif olarak takip ettiklerini ve daha fazla bilgi geldiğinde kullanıcılara güncelleme yapacaklarını ifade ettiler. Kullanıcıların etkilenmiş olabileceği ödemeler için, paranın güvende olduğunu belirttiler.

Durumun detayları henüz tam olarak açıklığa kavuşmamış olsa da, Alphapo ve HypeDrop gibi kripto işlemcilerin kullanıcıları arasında endişe yaratmış olabileceği anlaşılıyor. Olayla ilgili daha fazla bilginin açıklanması bekleniyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x