Altcoin Çöküşünün Arkasından Kurumsal Çıktı! • Coinkolik
Yükleniyor...

Altcoin Çöküşünün Arkasından Kurumsal Çıktı!

Kurumsal yatırım şirketi Scimitar Capital, portföyündeki kripto varlıkları tasfiye etme ve fon yatırımcılarına paralarını iade etme kararı aldı.

Capital kripto

Kurumsal yatırım şirketi Scimitar Capital, portföyündeki kripto varlıkları tasfiye etme ve fon yatırımcılarına paralarını iade etme kararı aldı.

Kripto paralara müşterilerinden topladığı fonlar ile yatırım yapan Scimitar Capital’in, bugünki kripto çöküşünde etmen olduğu iddia ediliyor. Özellikle altcoin’ler üzerinde yaklaşık 2 milyar dolara yakın bir satış yapıldığı söylemi ve sonrasında bir yatırım şirketinden gelen tasfiye kararı dikkat çekti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Scimitar Capital, portföyündeki tüm kripto varlıkları tasfiye ettiğini açıkladı. Yatırım şirketi, altcoin’lerden oluşan portföyünü nakite çevirme ve bunu fon yatırımcılarına iade etme kararı aldı.

Scimitar Capital, Kripto Varlıklarını Satıyor

Kripto para piyasasının geçirdiği kötü günler, kurumsalların adımlarıyla daha da şiddetlenmeye başladı. Market Maker olarak tanımlanan piyasa yapıcıların Binance‘ten varlık çekimi yapmasından sonra, bir hamle de yatırım şirketlerinden geldi. Yatırım şirketi Scimitar Capital, tüm kripto varlıklarını tasfiye edeceğini ve gelen parayı yatırımcılarına iade edeceğini duyurdu.

Kripto topluluğu, gece saatlerinde gerçekleşen 2 milyar dolarlık altcoin satışının arkasında Scimitar Capital‘in olduğunu düşünüyor.

Kripto piyasasında neredeyse tüm altcoin’ler yüzde 20‘ye yakın bir düşüş ile karşı karşıya. Bu düşüşün arkasındaki sebep tartışılırken, Scimitar Capital‘den gelen açıklama dikkat çekti.

Yatırım şirketinin ne kadarlık bir satış yaptığı ve ne kadarlık bir fon yönettiği bilinmiyor. Ancak şirket, kripto sepetini boşaltarak piyasadan çekileceğini duyurdu.

Scimitar Capital‘den gelen açıklamalar sonrası, yatırım şirketinin web sitesinde yoğunluk yaşanıyor. Kripto kullanıcıları, yatırım şirketindeki altcoin’leri merak ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x