Yükleniyor...

Altcoin Daily’e Göre Yükselmeye Hazırlanan 8 Kripto Para

Altcoin Daily sunucusu Aaron Arnold, kanalının düzenlediği yükselmeye hazırlanan kripto varlıkların listesini açıkladı

crypto

Altcoin Daily sunucusu Aaron Arnold, kanalının düzenlediği yükselmeye hazırlanan kripto varlıkların listesini açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Arnold, listeye lider kripto para Bitcoin (BTC) ile başladı. Bitcoin’in mevcut boğa koşusunun bir sonraki ayağını ateşlemeye hazırlandığını ifade etti. Arnold, 54.000 $ seviyesinin 11.000 $ ‘dan bu yana uzun vadeli yatırımcılar için Bitcoin fiyatı keşfinin en güçlü alanı olduğunu söyleyen Willy Woo’dan alıntı yaptı.

“Bitcoin, boğa piyasasının en yüksek seviyelerine ilerlemeden önce (bir önceki döngü) tüm zamanların en yüksek seviyesinin 2-3 kat üzerinde güçlü bir keşif noktası oluşturuyor.”

Listedeki bir diğer kripto para Ethereum (ETH). Arnold’a göre Ethereum’un yeni bir ATH seviyesini görmesi, altcoin piyasasının geri kalanı için muazzam bir yükseliş sinyali olabilir.

“Ethereum şu anda 2 bin doların üzerinde yer alıyor. Ethereum’un yükselmeye devam etmesi, altcoinler için oldukça önemli bir işaret. Yükselen sadece Bitcoin olsaydı, altcoinlerde yükseliş zor olabilirdi. Ancak Ethereum yükseldiğinde, altcoinler de yükseliyor.”

Analistin radarındaki bir diğer kripto para da DeFi protokollerinden Compound (COMP). Arnold, Compound değerinin son zamanlarda önemli bir biçimde arttığını belirtirken, ayrıca 1.3 milyar dolarlık Ethereum’un, balinalar tarafından Compound’a aktarıldığını da hatırlattı.

“Compound’un değerine bir göz attım: Bana göre Compound bir boğa trendinin içerisinde yer alıyor.”

Listedeki bir başka kripto para da yearn.finance (YFI). Arnold, varlığın değerinin yukarıya doğru hareket ettiğini ve tüm zamanların en yüksek seviyelerinde patlamaya hazır olduğunu iddia ediyor.

Cardano (ADA), Arnold’un listesindeki bir başka kripto para. Arnold, Cardano geliştiricilerinin kısa süre önce akıllı sözleşme platformunda NFT’lerin basılmasını sağladığını belirtti. NFT’lere olan talep arttıkça ve ünlüler her geçen gün daha fazla NFT alanına girdikçe, Cardano’nun öneminin de artmasını muhtemel olarak görüyor.

Arnold’un listesindeki bir diğer kripto para Ethereum’un rakibi olarak bilinen Polkadot (DOT). Arnold Coinbase Ventures’in Acala’nın gerisinde kalmasına vurgu yaptı. Acala, Polkadot ağında çalışan ve DeFi uygulamaları paketi oluşturan bir blok zinciri olarak biliniyor.

Arnold ayrıca Kraken CEO’su Jesse Powell’ın son Polkadot açıklamasının da üzerinde durdu:

“Normalde CEO’ların yalnıza Bitcoin veya Ethereum hakkında konuştuğunu duyarsınız. Bu açıdan Jesse Powell’ın açıklaması, hoş bir sürpriz oldu.”

Listedeki bir başka kripto para da Theta (THETA). Video içeriği dağıtım kanalı olan Theta, yakın zamanda Anime kanalı Cinedigm ile de entegre oldu.

Altcoin Daily’nin patlamaya hazırlandığına inandığı bir numaralı para, kısa süre önce Hong Kong merkezli kripto yatırım şirketi Kenetic Capital ile ortaklık kuran NFT platformu Ethernity Chain (ERN). Ethernity Chain’in odak noktası, sporcular, sanatçılar ve etkili markalar için dijital ticaret kartları basmak.

“NFT’ler genel olarak yukarı ve yana doğru ilerliyor. Şu anda özellikle Ethernity biraz dipte yer alıyor. Tahmin yürütmem gerekirse, yılın sonuna doğru, Ethernity daha yüksekte yer alacak.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x