Yükleniyor...

Altcoin Daily’ye Göre Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH),Cardano (ADA) ve Bu 6 Altcoin Yükselişe Geçebilir

Kripto analisti Aaron Arnold, yükselme potansiyeline sahip olan dokuz kripto varlığı açıkladı.

altcoin

Kripto analisti Aaron Arnold, yükselme potansiyeline sahip olan dokuz kripto varlığı açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Altcoin Daily sunucusu, yayınladığı yeni bir videoda yakın zamanda mainnet 3.0’ı başatan Theta Network’ü (THETA) öne çıkardı. Theta yüksek kaliteli akış sağlamayı amaçlayan bir içerik dağıtım ağıdır.

Arnold, sektördeki bazı önemli aktörlerin ağın akış kalitesini arttırmaya yardımcı olmak için Theta node’larını çalıştırdığını belirtiyor.

Arnold’un listesinin ikinci sırasında Uniswap (UNI) bulunuyor. Arnold Uniswap V3’ün merkeziyetsiz borsa piyasasının %41’ini zaten ele geçirdiğini kaydediyor.

Analist buna ek olarak SushiSwap’in (SUSHI) de yükselişe geçtiğini söylüyor. Ayrıca Sushi kısa bir süre sonra kendi NFT platformunu da piyasaya sürecek.

“SUSHI’nin yıl sonuna kadar büyük şeyler yapacağını düşünüyorum”

Arnold’un listesinde yer alan dördüncü kripto para Ethereum (ETH) rakiplerinden Cardano’dur (ADA). Arnold Cardano’nun ekibinin ağı geliştirmek için büyük gayret gösterdiğinin altını çiziyor.

Sandbox (SAND), Arnold’un bahsettiği beşinci varlıktır. Arnold SAND’ın merkeziyetsiz pazar yeri olan Decentraland’a (MANA) rakip olabileceğini ifade ediyor .

Arnold’un listesindeki diğer iki kripto para birimi, en büyük iki kripto para olan Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH). Arnold, Ethereum’un son 30 gün içinde ağına beş milyon benzersiz adres eklediğini söylüyor.

“Bunun gibi rakamlar, bunun gibi tablolar görmezden gelinemez dostum. Kanıt verilerdedir. Son olarak Ethereum gas fee de Mart 2020’den bu yana en düşük oranlara geriledi. Bunu fiyat düşmesine bağlayabilirsiniz. Ancak Coinmetrics, Ethereum gas fee’lerin aslında ETH fiyatından daha önce düşmeye başladığını ortaya koyuyor. Çünkü ETH bu yıl bir miktar ölçeklendirme yapıyor”

Arnold, listenin sekizinci numarasında akıllı sözleşmeler platformu Avalanche (AVAX) olduğunu söylüyor.

“Avalanche’ı tercih etmek için önemli nedenler olduğunu söylüyorlar. Temel olarak hız, düşük ücretler ve yüksek verim ön plana çıkıyor”

Arnold, Ethereum’a olan talep arttıkça projelerin daha küçük blockchain’lere yayılacağını söylüyor.

Arnold’un listesinin son sırasında ise Binance Coin (BNB) yer alıyor. Arnold NFT’lerin kalıcı olduğunu ve NBA efsanesi Allen Iverson’ın bunun için Binance ile birlikte çalıştığının da altını çiziyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x