Altcoin Piyasası için Alarm! • Coinkolik
Yükleniyor...

Altcoin Piyasası için Alarm!

Son zamanların en düşük seviyesine gelen altcoin piyasa değeri, bir büyük düşüşle daha karşı karşıya kalabilir.

Fotoram.io 43

Son zamanların en düşük seviyesine gelen altcoin piyasa değeri, bir büyük düşüşle daha karşı karşıya kalabilir.

546 milyar dolar olan altcoin piyasa değeri (TOTAL2), aşağı yönlü kırılarak 503 milyar dolara kadar sarkıldı. Şimdilik bu değerden destek bulan TOTAL2, güncel olarak 514 milyar dolarda seyrediyor. Fakat önceki süreçlerde sağlam bir destek ve direnç noktası olan 490 milyar dolar piyasada değerine ciddi anlamda yaklaşıldı. Düşüşlerin devam etmesi durumunda test edilmesi beklenen bu seviye, aşağı yönlü kırıldığı senaryoda altcoin piyasasında ayı sesleri daha da yükselecektir.

Veriler Neyi Gösteriyor?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

550 milyar dolarda tutunamayan TOTAL2, sert bir şekilde 503 milyar dolara geldi. Kurumsalların altcoin’lerin çoğundan ayrılmasından sonra çöküşe geçen altcoin’ler, piyasa değerini de salladı. Mart ayının başından bu yana dip seviyeyi test eden TOTAL2, 490 milyar doları koruyamazsa o zaman kripto sektörü başka bir sürece girebilir.

Altcoin’lerdeki rotanın yukarıya çevrilebilmesi adına aşılması gereken değerler sırasıyla 546 – 593 ve 613 milyar dolardır. Piyasadaki fud haberlerin devam etmesi, düzenleyicilerin sıkı tavrı ve borsalardaki likidite problemlerinin devam etmesi, TOTAL2’yi sırasıyla 490 – 466 ve 430 milyar dolara düşürebilir.

Ekran Resmi 2023 06 10 17.43.17

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x