Yükleniyor...

Altcoin Sezonu 2.0: Analist, Ethereum (ETH) İçin “Gösteri Zamanı” Olduğunu İddia Etti

Ethereum (ETH) şu ana kadar inanılmaz bir yıl geçirdi, USD paritesinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve çok üzerine yükseldi.

altcoin sezonu 2 0 analist ethereum eth icin gosteri zamani oldugunu iddia etti

Ethereum (ETH) şu ana kadar inanılmaz bir yıl geçirdi, USD paritesinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve çok üzerine yükseldi. Bununla birlikte, Bitcoin (BTC) ticaret çiftinde altcoin, eski yüksek seviyelerine yaklaşmak için mücadele etti.

Bir kripto para trader’ına göre, her şey değişmek üzere ve sonunda Ethereum’un kripto para pazarında sahneyi alması için “gösteri zamanı” geldi.

“Ethereum İçin Gösteri Zamanı”

Son boğa piyasasının zirvesinde, ICO ateşi, Ethereum’u o zaman tüm zamanların en yüksek değeri olan token başına 1.400 dolara yükseltmişti. En önemli altcoin sezonunda alternatif kripto para birimlerinin Bitcoin’i büyük bir marjla geride bıraktığı bir dönemde Ethereum’un Bitcoin’e oranı 0.1’e kadar yükselmişti. Sonraki aylarda ise lider kripto para birimine karşı dramatik bir %90’lık düşüş yaşandı ve DeFi hareketinin omurgası bu yükseklere geri dönmek için mücadele ediyor.

Bir kripto para trader’ına göre, sonunda Ethereum için “gösteri zamanı” olabilir. Analist, kısa vadeli Adem ve Havva dip oluşumunun ardından ETH/BTC ticaret çiftindeki düşüş trendi direncinden net bir kopuşu gösteren bir grafik paylaştı.

Adem ve Havva dipleri, kripto para birimlerinde şaşırtıcı derecede yaygındır. Modelin küçük bir zaman dilimi versiyonu, son birkaç haftadır ETH/BTC çiftinde olduğu gibi, Bitcoin’in ayı piyasasının dip noktası olarak hareket etti.

ethereum showtime bitcoin alt season 860x439 1

Analistin gösterdiği gibi, Ethereum’un Bitcoin’e karşı şok edici bir geri dönüş yapma zamanı gelmiş olabilir. Daha yüksek zaman dilimlerinde, 2018 zirvesinden bu yana tüm ayı piyasası için daha da büyük bir Adem ve Havva tabanı çalışıyor. Bir Adem ve Havva; alt kısmı keskin, V şeklinde ve ardından daha uzatılmış ve yuvarlak bir dip deseni ile karakterize edilir. Yuvarlanan alt desen, ters bir baş ve omuz modeli gibi görünen şeyi de oluşturdu: Başka bir dip yapısı türü.

ethereum adam and eve 860x419 1

Ethereum’da Bitcoin’e karşı yukarı yönlü devam eden pek çok sinyalle, orandaki önceki yükseklere dönüş yaşanabilir ve gösteri her an başlayabilir. Geçmişte, büyük Ethereum patlamaları daha büyük bir altcoin sezonunu ateşledi.

Tarih tekerrür ederse, analiste göre önümüzdeki birkaç hafta içinde altcoin’lerde hayat değiştiren zenginlik ortaya çıkacak. Ancak dikkatli olun, altcoin mevsimleri hızlı gerçekleşir ve mutsuz sona erme eğilimindedir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x