Yükleniyor...

Altcoin Sezonu Yükleniyor… Bitcoin’in Piyasa Hakimiyeti Kritik Seviyede!

Altcoin’ler, yatırımcıların beklentilerini yükseltmesiyle oluşan olumlu havayla önemli oranlarda yükseldiler.

Altcoin Sezonu 1

Altcoin’ler, yatırımcıların beklentilerini yükseltmesiyle oluşan olumlu havayla önemli oranlarda yükseldiler. Birçok altcoin’de ralli başlamış durumda ve altcoin’ler yükseldikçe gözler Bitcoin’in piyasa hakimiyetine çevrildi. Önemli oranda düşüş görülen Bitcoin’in piyasa hakimiyeti son 24 saat içinde yüzde 63’ün altına düştü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Altcoin sezonunun başladığını gösteren en büyük işaretlerden biri olan Bitcoin’in piyasa hakimiyeti gittikçe düşerken yatırımcılar, bu oranın daha da düşmesini ve paranın altcoin’lere kaymasıyla çok daha büyük yükselişlerin yaşanmasını bekliyorlar. Fakat, hakimiyet oranındaki düşüşe rağmen Bitcoin’in fiyatı hiçbir şekilde gerilemiyor.

Son 24 saat içinde bir numaralı dijital varlık beş ayın en yüksek seviyesi olan 10.300 doları geçti. Bu yükseliş Bitcoin’in daha yüksekleri hedeflediğini gösteriyor.

Önümüzdeki haftalarda Bitcoin’in yeni zirvelere ulaşması beklense de altcoin’lerin o zaman bile en büyük kripto paradan daha iyi performans göstermesi öngörülüyor. Bu, altcoin’lerdeki yükseliş trendinin daha fazla FOMO oluşturacağı ve bunun sonucunda yatırımcıların daha fazla altcoin satın almalarından kaynaklanıyor.

Son altcoin sezonu boyunca Bitcoin’in hakimiyeti yüzde 50’nin altındaydı ve mevcut trendle yüzde 60 seviyesi kırılacak olursa böylesi düşük seviyeler yeniden görülebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x