Anasayfa Altcoinler Altcoin'ler Dibin Dibini Görebilir!

Altcoin’ler Dibin Dibini Görebilir!

Bitcoin’in bu yılki boğa koşusuna ayak uyduramayan altcoin’ler hem ABD doları hemde BTC karşısında ciddi oranda değer kaybettiler. Twitter’daki popüler bir analistin iddiasına göre daha büyük kayıplar yaşanabilir.

Bu yılki Bitcoin boğa koşusu 2017’deki boğa koşusundaki gibi altcoin’ler tarafında beklenen yatırım getirisini sunmuş değil. Birçok analiste ve trader’a göre altcoin sezonu gelmek üzere, ancak ünlü bir analist tüm bu iddiaları reddederek sert bir düşüşün eli kulağında olduğunu söyledi.

Twitter’daki popüler kripto para analisti Roger Quantrillo’ya göre Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC) gibi birçok büyük altcoin’de yüzde 50 gibi inanılmaz bir kayıp yaşanabilir.

Analist, tweet’inde beklediği düşüşün Kasım ayında meydana geleceğini ve “yüzde 50 daha ucuza almaya hazır mısınız?” ifadesi ile bu düşüşün bir alım fırsatı olacağının sinyalini veriyor.

2019’un başından bu yana yüzde 200’den fazla değer kazanan Bitcoin’e kıyasla oldukça kötü performans gösteren altcoin’lerde durum içler acısı. Örneğin CoinMarketCap’in verilerine göre XRP, BTC bazında son 2.5 yılın en düşük seviyesini görmüş durumda. Diğer altcoin’lerde de durum XRP gibi.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları