Yükleniyor...

Altcoin’ler Dibin Dibini Görebilir!

Bitcoin'in bu yılki boğa koşusuna ayak uyduramayan altcoin'ler hem ABD doları hemde BTC karşısında ciddi oranda değer kaybettiler.

Altcoinler

Bitcoin’in bu yılki boğa koşusuna ayak uyduramayan altcoin’ler hem ABD doları hemde BTC karşısında ciddi oranda değer kaybettiler. Twitter’daki popüler bir analistin iddiasına göre daha büyük kayıplar yaşanabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yılki Bitcoin boğa koşusu 2017’deki boğa koşusundaki gibi altcoin’ler tarafında beklenen yatırım getirisini sunmuş değil. Birçok analiste ve trader’a göre altcoin sezonu gelmek üzere, ancak ünlü bir analist tüm bu iddiaları reddederek sert bir düşüşün eli kulağında olduğunu söyledi.

Twitter’daki popüler kripto para analisti Roger Quantrillo’ya göre Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC) gibi birçok büyük altcoin’de yüzde 50 gibi inanılmaz bir kayıp yaşanabilir.

Analist, tweet’inde beklediği düşüşün Kasım ayında meydana geleceğini ve “yüzde 50 daha ucuza almaya hazır mısınız?” ifadesi ile bu düşüşün bir alım fırsatı olacağının sinyalini veriyor.

2019’un başından bu yana yüzde 200’den fazla değer kazanan Bitcoin’e kıyasla oldukça kötü performans gösteren altcoin’lerde durum içler acısı. Örneğin CoinMarketCap’in verilerine göre XRP, BTC bazında son 2.5 yılın en düşük seviyesini görmüş durumda. Diğer altcoin’lerde de durum XRP gibi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x