Yükleniyor...

Altcoin’ler İçin Beklenen Boğa Koşusu Bu Ay İçinde Yaşanabilir

Uzun zamandır kripto para yatırımcıları altcoinler için boğa sezonunun gelmesini bekliyor.

altcoinler icin beklenen boga kosusu bu ay icinde yasanabilir

Uzun zamandır kripto para yatırımcıları altcoinler için boğa sezonunun gelmesini bekliyor. Peki bu ne zaman gerçekleşecek? Popüler bir analiste göre aralık ayı altcoinlerin yükseliş ayı olabilir.

Popüler analist CryptoAmsterdam, 2016 yılından bu yana Bitcoin’in aralık ayındaki hakimiyet oranını gösteren bir grafik paylaştı. Bu grafiğe göre bu ay Bitcoin hakimiyet oranı düşüş yaşayacak. Bilindiği üzere Bitcoin hakimiyet oranı %60 oranının altına gerilediği zaman altcoinlerde önemli hareketlenmeler başlıyor.

Analistin ifade ettiği gibi eğer Aralık ayında Bitcoin hakimiyet oranında düşüş yaşanırsa altcoinlerde 5, 10 kata varan yükselişlerin görülmesi muhtemel.

Altcoin’lerde Durum Ne?

FX Street analisti John Isige ise Bitcoin hakimiyet oranı azaldıkça, altcoinlerin yükseliş görünümünü sürdürmesi ve belki de başka bir altcoin sezonu başlatmasının beklendiğini söylüyor. Özellikle Ethereum, Ethereum 2.0’ın piyasaya sürülmesinin ardından toparlanırsa altcoin sezonunu hızlandırabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner