Yükleniyor...

Altcoin’lerde En Güçlü Duran İsim Ripple (XRP) Oldu!

Altcoin piyasasında büyük düşüşler görülmesine rağmen Ripple'ın (XRP) çok daha az oranda değer kaybetmesi ilgi topladı.

Eski Ripple Direktoru XRPye Hukumet El Koyamaz

Altcoin piyasasında büyük düşüşler görülmesine rağmen Ripple’ın (XRP) çok daha az oranda değer kaybetmesi ilgi topladı.

Sabah saatlerinde Bitcoin’de (BTC) anlık bir düşüş yaşandı. Fakat bu düşüşün altcoin’lerdeki etkisi, geçmiş zamanlara göre çok daha büyük oldu. Bu durumun sebebi ise kurumsalların yakın zamanda altcoin’ler hakkında yaptıkları açıklamalar ve bu kripto paralardan geri adım atması oldu. Neredeyse tüm altcoin piyasasında yüzde 20’yi aşan düşüşler görülürken, XRP’de yalnızca yüzde 12’lik anlık bir düşüş görüldü. Güncel duruma baktığımızda ise XRP toparlayarak dünden bu yana sadece yüzde 8 aşağı seviyeye geldi.

Ekran Resmi 2023 06 10 17.24.10

Ripple (XRP) Nasıl Ayakta Durmayı Başardı?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yüklü miktarda satış gerçekleştiren kurumsallar, major coin’lerde de satış gerçekleştirdi. Fakat bu coin’lerin arasında XRP yer almıyordu. SEC ile uzun zamandır davası devam Ripple cephesi, davayı ön planda götürmeye devam ediyor. Bu olay, kripto yatırımcısının XRP’ye olan bakışını daha da pozitif kıldı. Böylelikle diğer altcoin’lere oranla XRP’de daha az satış gerçekleşti.

Çoğu altcoin’de yüzde 20-30 arasında değer kaybı gözlemlenirken, XRP yalnızca yüzde 12 düşüş sergiledi. Bu düşüşten sonra da hızlı bir şekilde toparlayan popüler coin, son günlerdeki olaylara rağmen ayakta kalmayı başaran nadir projelerden birisi oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x