Yükleniyor...

Altcoin’lerde Hareketlilik Devam Ediyor

Altcoin’ler son birkaç gündür iyi bir performans gösteriyor.

altcoinlerde hareketlilik devam ediyor

Altcoin’ler son birkaç gündür iyi bir performans gösteriyor. Bazı analistler altcoin sezonunun başlayacağını ifade ederken bazıları da duruma temkinli yaklaşmayı tercih ediyor. Geçtiğimiz birkaç günde bazı kripto para birimleri diğerlerine nazaran daha büyük yükselişler yaşadı. Bunlardan özellikle Dogecoin’in yaptığı çıkış herkesi şaşırttı. CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte kayda değer bir artış gösteren kripto para birimleri şu şekilde:

  • Dogecoin (DOGE): Yüzde 53.99
  • Cardano (ADA): Yüzde 24.20
  • Chainlink (LINK): Yüzde 11.44
  • Stellar (XLM): Yüzde 9.99
  • VeChain (VET): Yüzde 16.57
  • Cosmos (ATOM): Yüzde 13.61
  • Algorand (ALGO): Yüzde 6.77
  • Tezos (XTZ): Yüzde 7.84

Analistler Ne Diyor?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Konuyla ilgili olarak analistler farklı farklı görüşler sunuyor. Popüler analist Obi Wan (Obiwancoin), neredeyse tüm altcoin grafiklerinin çok iyi olduğunu ifade ederek, şunları söylüyor:

“Şom ağzımı açmak gibi olmasın, neredeyse tüm altcoin grafikleri çok iyi gözüküyor, bir lafa, bir habere, bir işaret fişeğine bakıyor gibi duruyor. Kazançlı bir dönemdeyiz, tedbiri elden bırakmayalım ama burnundan soluyan gerçek boğa yakın gibi, umarım yanılıp, linç yemeyiz.”

Bir diğer yerli analist Squanch (Bit_gossip) ise DOGE hakkında konuştu. Squanch, sabırlıyım diyenlerin DOGE alabileceğini ifade etti.

Kripto para dünyasının popüler analistlerinden Crypto Michael ise altcoin sezonu hakkında açıklamalarda bulundu. Michael DOGE’dan örnek vererek fiyat hedefine ulaşıldığını bunun kesinlikle altcoin sezonu olduğunu ve yeni başladığını ifade etti.

Michael ayrıca LINK’te ilk hedefe ulaşıldığını önümüzdeki hedeflerin 7 dolar ve sonrasında 10-11 dolar seviyeleri bile olabileceğini ifade etti.

“Henüz Altcoin Sezonu Gelmedi”

Kripto Emre ise henüz altcoin sezonun geldiğini düşünmediğini söyleyerek, şu ifadeleri kullandı:

“Ben hala altcoin sezonunun geldiğini düşünmüyorum. Yüzde 10-15 yükselişte havaya girip alıyorsunuz, sonra yüzde 50 düştüğü zaman elinizde kalıyor. Heyecanlanmak için henüz erken.”