Yükleniyor...

“Altcoin’lerin Neredeyse Tamamı Beş Yıl İçinde Ortadan Kaybolacak”

Tecrübeli trader ve kripto para analisti Peter Brandt, altcoin'lere ilişkin karamsar öngörülerini Twitter'dan paylaşmaya devam ediyor.

Altcoinler 1

Tecrübeli trader ve kripto para analisti Peter Brandt, altcoin’lere ilişkin karamsar öngörülerini Twitter’dan paylaşmaya devam ediyor. Brandt, zaten kötü olan durumun çok daha kötüleşeceğini ve altcoin’lerin kaderinde bir daha asla tüm zamanların en en yüksek seviyesini görmek olmadığını belirtti.

Analistin altcoin’lere dönük öngörüsünün en dikkat çekici tarafı ise altcoin piyasasının yüzde 99’unun beş yıl içinde ortadan kaybolacağını belirtmesi oldu. Brandt, altcoin’lerin yüzde 99,9’unun ortadan kaybolacağını ifade etse de Ethereum (ETH) ve Litecoin’in (LTC) diğer altcoin’lerden çok daha avantajlı olduğunun altını çiziyor.

Bundan kısa bir süre Brandt, altcoin’leri çöp olarak nitelendirmiş, kuruşunun altın ile olan ilişkisinin altcoin’lerin Bitcoin ile olan ilişkisine benzediğini ifade etmişti.

2019’un başından bu yana yükselen Bitcoin (BTC) karşısında bir türlü beklenildiği gibi yükselemeyen altcoin’lerdeki durum her geçen gün kötüye gidiyor. Bitcoin’in (BTC) fiyatıyla birlikte hakimiyeti de arttı ve 2017 yılındaki seviyeleri görmüş durumda. Bitcoin hakimiyetinin sürekli yükselmesi altcoin’lerdeki kaybı derinleştiriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x