Anasayfa Uzman Haberleri Altcointurk Kurucusu Sharkcrypto: "Bu Borsalar Günün Sonunda Yok Olacaklar"

Altcointurk Kurucusu Sharkcrypto: “Bu Borsalar Günün Sonunda Yok Olacaklar”

ABONE OL:google-news

Yerli kripto para topluluğunun tanınan isimlerinden, trader ve altcointurk’un kurucusu (twitter adıyla) sharkcrypto, Twitter hesabında attığı bir tweet’te günümüz kripto para borsalarının eksikliklerinden bahsederek; neler yapılabileceğine dair tavsiyelerde bulundu.

Kendinizi ‘Özel’ Hissettiğiniz Borsanızı Değiştirmezsiniz

Sharkcrypto, kripto para borsaları konusunda ilginç bir benzetmede bulunarak; bu borsaların müşterilerine kendilerini özel hissettirecek hizmetler vermeleri gerektiğini belirtti.

“Erkekler için borsalar, berber dükkanı gibidir. Ayak alıştıysa, kestiğinden ortalama olarak memnunsanız; randevusuz, istediğiniz zaman girip çıkabiliyorsanız, kendinizi “özel” hissettiren jestler yapılıyorsa, hele bir de mahallede olanı biteni öğreniyorsanız, değiştirmezsiniz.”

Yeni Açılan Borsaların En Büyük Handikapı

Altcointurk’un kurucusu, yeni açılan borsaların handikaplarına da değindi ve eski borsalarda da yönetici sorunları olduğunu iddia etti.

“Yeni açılan borsaların en büyük handikapı kripto piyasasını bilmemeleri”

“Eski borsaların handikapı ise burunlarının bir karış havada olması ve yöneticilerinin kendilerini banka yönetiyor sanmaları..”

Bu Borsalar Günün Sonunda Yok Olacaklar

Sharkcrypto Bitcoin’in gücünün, bugüne kadar halkın desteğini alarak gelmesinde saklı olduğunu vurgulayarak; bu desteği almayan borsaların yok olmaya mahkum olduklarını belirten nitelikte açıklamalarda bulundu:

“Bitcoin gücünü nasıl ki halktan alıp bu günlere geldiyse, halk tabanına inemeyen, müşteri geri bildirimlerine önem vermeyen, sadakat programları uygulamayan, sürekli ekip değiştiren borsalar, ne kadar reklam verirse versin günün sonunda yok olacaktır.”

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Şimdilerde hukuk eğitimi görmekle beraber, çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir kripto para birimi alanında çeviri ve haberler üzerine uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

920BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,542TakipçilerTakip Et
587AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar