Yükleniyor...

Altcointurk Kurucusu Sharkcrypto: “Bu Borsalar Günün Sonunda Yok Olacaklar”

Yerli kripto para topluluğunun tanınan isimlerinden, trader ve altcointurk'un kurucusu (twitter adıyla) sharkcrypto, Twitter hesabında attığı bir tweet'te günümüz kripto para borsalarının eksikliklerinden bahsederek; neler yapılabileceğine dair tavsiyelerde bulundu.

borsalar

Yerli kripto para topluluğunun tanınan isimlerinden, trader ve altcointurk’un kurucusu (twitter adıyla) sharkcrypto, Twitter hesabında attığı bir tweet’te günümüz kripto para borsalarının eksikliklerinden bahsederek; neler yapılabileceğine dair tavsiyelerde bulundu.

Kendinizi ‘Özel’ Hissettiğiniz Borsanızı Değiştirmezsiniz

Sharkcrypto, kripto para borsaları konusunda ilginç bir benzetmede bulunarak; bu borsaların müşterilerine kendilerini özel hissettirecek hizmetler vermeleri gerektiğini belirtti.

“Erkekler için borsalar, berber dükkanı gibidir. Ayak alıştıysa, kestiğinden ortalama olarak memnunsanız; randevusuz, istediğiniz zaman girip çıkabiliyorsanız, kendinizi “özel” hissettiren jestler yapılıyorsa, hele bir de mahallede olanı biteni öğreniyorsanız, değiştirmezsiniz.”

Yeni Açılan Borsaların En Büyük Handikapı

Altcointurk’un kurucusu, yeni açılan borsaların handikaplarına da değindi ve eski borsalarda da yönetici sorunları olduğunu iddia etti.

“Yeni açılan borsaların en büyük handikapı kripto piyasasını bilmemeleri”

“Eski borsaların handikapı ise burunlarının bir karış havada olması ve yöneticilerinin kendilerini banka yönetiyor sanmaları..”

Bu Borsalar Günün Sonunda Yok Olacaklar

Sharkcrypto Bitcoin’in gücünün, bugüne kadar halkın desteğini alarak gelmesinde saklı olduğunu vurgulayarak; bu desteği almayan borsaların yok olmaya mahkum olduklarını belirten nitelikte açıklamalarda bulundu:

“Bitcoin gücünü nasıl ki halktan alıp bu günlere geldiyse, halk tabanına inemeyen, müşteri geri bildirimlerine önem vermeyen, sadakat programları uygulamayan, sürekli ekip değiştiren borsalar, ne kadar reklam verirse versin günün sonunda yok olacaktır.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner