Yükleniyor...

Amazon, DeFi Konusunda Deneyimli Bir Ürün Müdürü Arıyor

Amazon, blockchain teknolojisini bulut hizmetine entegre edebilmek için bir iş ilanı yayınladı.

amazon ck

Amazon, blockchain teknolojisini bulut hizmetine entegre edebilmek için bir iş ilanı yayınladı.

Amazon, DeFi konusunda deneyimli bir Ürün Müdürü arayışına geçti.

Blockchain Ürün Müdürü Arayışı

Amazon DeFi konusunda deneyimli bir “Blockchain Ürün Müdürü” işe almak için ilan açmış durumda. Ürün müdürü, şirketin Seattle’da bulunan Amazon Managed Blockchain’de (AMB) görev alacak. Şirketin adayları “dönüşümsel bir alanda müşteri başarısını artırmaya” davet ediyor.

İşe alınacak olan Ürün Müdürü, blockchain teknolojisini entegre ederek, Amazon Web Service’i (AWS) geliştirmekten de sorumlu olacak.

Amazon’un aradığı Ürün Müdürü’nün Blockchain çerçeveleri, teknolojisi ve Ethereum ve Hyperledger dahil olmak üzere uygulamalarla ilgili deneyim” sahibi de olması gerekiyor. Bununla birlikte ideal adayın “blok zinciri alanında ve özellikle DeFi veya Geleneksel Finansal Hizmetlerde ürünler veya yenilikler sunma deneyimine sahip olacağını” da vurgulanıyor.

AMB, geçtiğimiz Mart ayında  EVM tabanlı uygulamaların bulut platformunda çalışması için Ethereum’a (ETH) bir destek ekledi.  Ayrıca, Ethereum ağı üzerindeki genel düğümlerle senkronizasyonu da sağladı

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner