Yükleniyor...

Amazon Gibi Büyük Perakendecilerde XRP Dönemi Başlıyor Olabilir

BitPay kurucu ortağı Tony Gallippi, kullanıcıların önümüzdeki hafta Ripple (XRP) ile hediye kartı satın alabileceklerini doğruladı.

Ripple XRP 4

BitPay kurucu ortağı Tony Gallippi, kullanıcıların önümüzdeki hafta Ripple (XRP) ile hediye kartı satın alabileceklerini doğruladı. Gallippi, ilk olarak bir grup XRP meraklısı tarafından ortaya çıkarılan haberi retweet’ledi.

Ripple (XRP) Amazon, Burger King, Domino’s Gibi Yerlerde Kullanılabilecek

Hediye kartları, kripto para sahiplerine dijital varlıklarını Amazon, Burger King, DoorDash, Domino’s, GameStop ve Home Depot gibi büyük perakendeciler ve restoranlardan oluşan geniş bir alanda harcama yolu sunuyor.

BitPay’in ana hizmeti, şirketlere ve kişilere kripto para birimi ödemelerini kabul etmenin yanı sıra dijital varlıklarını depolamak için kolay bir yol sunmak için tasarlanmıştır. Şirket, Ripple ile ortaklık kurduktan sonra Ekim ayında XRP ödemeleri için destek sunmaya başladı.

BitPay ürün direktörü Sean Rollan, XRP’nin hızının ve ölçeklenebilirliğinin onu piyasadaki çoğu dijital varlıktan ayırdığını söyledi ve şunları ekledi:

BitPay müşterileri umut verici Blockchain ödeme teknolojisini kullanıyor ve XRP ile hızlı, uygun maliyetli ve ölçeklenebilir bir ödeme yöntemini tercih edebiliyorlar. XRP’yi BitPay tarafından desteklenen bir sonraki Blockchain tabanlı varlık olarak eklemek, ödeme alanındaki Blockchain seçimini genişletiyor.

Hediye kartı hizmeti şimdilik Amerika Birleşik Devletleri’yle sınırlı ancak BitPay, dünya çapında 200’den fazla ülkede kripto para ödemelerini işleme koyduğunu bildiriyor. Bu da hizmetin gelecekte daha fazla ülkede kullanılabileceğinin bir göstergesi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x