Yükleniyor...

Amazon, Nisan Ayında NFT Pazaryeri mi Kuracak?

Cointelegraph Türkiye, Amazon'un Nisan ayında NFT pazaryeri kuracağına yönelik iddialar hakkında Amazon Türkiye ekibini yokladı.

amazon nft pazaryeri

Cointelegraph Türkiye, Amazon’un Nisan ayında NFT pazaryeri kuracağına yönelik iddialar hakkında Amazon Türkiye ekibini yokladı.

Kripto endüstrisine yönelik artan ilgi ve alaka, kurumsalların da dikkatini çekmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde Google Cloud, birçok altcoin ile “proje iş birliği” yaptığını duyurmuştu. Henüz düzenleyici netliklerin sağlanmadığı dijital varlıklar, geleneksel finans ürünleriyle ve kurumsal isimlerle buluşmaya devam ediyor.

Tüm bu süreçlerin ortasında, ortaya Amazon ile ilgili bir iddia daha atıldı. Amazon’un 24 Nisan tarihinde NFT pazaryeri kuracağına yönelik haberler, Cointelegraph Türkiye ekibinin dikkatinden kaçmadı. Cointelegraph Türkiye, bu iddialar özelinde Amazon Türkiye ekibiyle iletişime geçti.

Amazon NFT Pazaryeri için Ne Düşünüyor?

Cointelegraph Türkiye‘nin dikkatini çeken iddialarda, teknoloji devi Amazon’un önümüzdeki ay 15 NFT koleksiyonuyla birlikte bir NFT pazaryeri başlatacağı belirtiliyor. İddiaların ortaya çıktığı haber kaynaklarında, bu NFT pazaryeri 24 Nisan tarihinde başlatılacağı yer alıyor.

Ancak Amazon, NFT pazaryeri açılış tarihiyle ilgili resmi bir açıklamada bulunmadı. Bunun üzerine harekete geçen Cointelegraph Türkiye, iddiaları Amazon Türkiye‘ye sordu. Şirketten gelen yanıt ise şu şekilde oldu;

“Şu anda Amazon ve NFT’ler hakkındaki spekülasyonlar hakkında yorum yapmıyoruz.”

cointelegraph turkiye

Amazon Türkiye‘nin Cointelegraph Türkiye‘ye verdiği cevaba göre, iddialar şirket tarafından doğrulanmamış veya reddedilmemiş oldu. Şirket bu iddialara açık kapı bıraktı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x