Yükleniyor...

Amazon’un NFT Planları Bir Başvuru Sonrasında Ortaya Çıktı

Amazon, bir NFT platformunun ve yeniden satış fırsatlarının siteye geldiğini doğruladı.

amazon ceosu kripto varliklar zamanla buyumeye devam edecek

Amazon, bir NFT platformunun ve yeniden satış fırsatlarının siteye geldiğini doğruladı.

NFT‘ler dünya çapında gün geçtikçe daha da yaygınlaşmaya ve kullanılmaya başlandıkça büyük şirketlerin de ilgisi bu alana kaydı. Bununla birlikte Amazon’un NFT hakkındaki planları ortaya çıktı.

Amazon’un NFT Planları Ortaya Çıktı

NFT‘lerin gün geçtikçe daha da benimsenmesinin ardından büyük şirketler de NFT alanına girmeye başladı. Bununla beraber Amazon‘un NFT planları ortaya çıktı. Şirket NFT alanında atılımlar ve projelerle gündeme geldi.

Ninja Squad NFT

Ulaşılan bilgiler Amazon’un Web3 genişletme planlarına ilişkin yeni içgörüler sağladı. Bu yeni araçların platformda nerede bulunabileceğine dair ipuçları veriyor. Amazon’un yakında kendi NFT pazar yerini piyasaya sürmeyi planladığına dair söylentiler haftalardır dönüyor. Buna karşın Amazon henüz raporlar hakkında kamuoyuna açıklama yapmadı.

Kripto haber sitesi Blockworks, fikri ilk olarak Ocak ayında , anonim kaynaklara atıfta bulunarak lanse etmişti. Rapora göre, yeni “dijital varlık kuruluşu”, “Blockchain tabanlı oyun ve ilgili NFT uygulamalarına” odaklanacak.

NFT‘ler gün geçtikçe daha da gündemde kendine yer bulabiliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner