Yükleniyor...

Amazon’un Ödemelerde Dogecoin (DOGE) Kabul Etmesini İsteyen İmza Kampanyasına Destek Büyüyor

Amazon'un Dogecoin'i (DOGE) ödeme yöntemi olarak kabul etmesini isteyen bir change.

dogecoin imza

Amazon’un Dogecoin’i (DOGE) ödeme yöntemi olarak kabul etmesini isteyen bir change.org dilekçesi 140.000’den fazla imzaya ulaştı. İmza kampanyası aslında dört yıl önce başlatılmıştı ancak son iki ayda hız kazanıp Şubat ayında 100 bin imzaya ulaştı. O zamandan beri ilgi çığ gibi büyüdü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İmza kampanyasında şu ifadeler kullanıldı:

“Amazon.com’un Dogecoin’in gücünü gören ilk büyük şirketlerden biri olma zamanı geldi ve Dogecoin topluluğunun oluşturduğu büyük ivme ile Amazon’un Dogecoin’i bir ödeme yöntemi olarak kabul etme zamanı geldi!”

Şaka olarak başlamış olabilir, ancak piyasadaki düşüş devam ederken, Dogecoin ilk on kripto para birimi arasında sorun yaşamayanlardan birisi. Bu direnç, DOGE için iyi bir işarettir. Ancak, Amazon bunu bu şekilde görüyor mu?

Dogecoin Oranlara Meydan Okuyor

Yılbaşından bugüne yaklaşık %8000 kazanç şaka değil. Dogecoin’in 2021’deki performansı, temellerin ve sağlam token’ların önemli olduğunu söyleyen her türlü fikri yok etti.

DogeDay hashtag’i şu anda Twitter’da trendtopic. Hem dünyada hem de Türkiye’de birçok insan Dogecoin ile alakalı paylaşımlar yapıyor. Aynı şekilde Reddit’te de böyle bir akım var. Bir kullanıcı destek toplarken, DOGE’un 1 dolara ulaşmasını kaçınılmaz olarak nitelendirdi.

Dogecoin ile ilgili artan duyarlılığa dayanarak, 1 doların geleceğini söyleyen çok insan var. Örneğin milyarder Mark Cuban bunun olacağını düşünüyor. Hatta DOGE’u Dallas biletleri ve ürünleri için ödeme olarak kabul ederek bunu göstermiş oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x