Yükleniyor...

American Banker, “Bankacılar için Bitcoin” Konferansı Düzenliyor

New York bazlı finansal gazete American Banker, Temmuz ayında bankacılar için Bitcoin ve dijtial para ekosistemindeki gelişmeleri konu alan bir konferans düzenleyeceklerini açıkladı.

New York bazlı finansal gazete American Banker, Temmuz ayında bankacılar için Bitcoin ve dijtial para ekosistemindeki gelişmeleri konu alan bir konferans düzenleyeceklerini açıkladı. Bitcoin ve dijital paraların bankacılık sistemini çökerteceği ve yeni bir ödeme sistemi yaratacağı tartışmaları büyürken, bu tarz bir organizasyon ile bankacıların bu alandaki gelişmeleri takip etmesini sağlamak çok önemli.

Gazete editörü Marc Hochstein – daha önce New York’taki Inside Bitcoins konferansında panel konuşmacısı – 29 Temmuz’da gerçekleştirilecek olan konferansta, Bitcoin teknolojisinin öğretilmesi ile birlikte, bu teknolojinin işletmelerdeki kullanımına dair imkanların gelişeceğini düşünmekte.

Konferans konuşmacıları ve daha detaylı bilgi için, etkinlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner