Yükleniyor...

Anket: Bitcoin Ve Altcoin’lerin Yükselişi Devam Edecek Mi?

Geçtiğimiz haftalarda kripto para birimlerinin çoğunda kayda değer yükselişler yaşandı.

BTCH Haber Bandi

Geçtiğimiz haftalarda kripto para birimlerinin çoğunda kayda değer yükselişler yaşandı. Bu yükselişleri ve nedenlerini haberlerimizde sizlerle paylaştık. Bitcoin’in 12.000 Dolar seviyelerini görmesi, çoğu altcoin’in yaşadığı yükselişler kripto para topluluğunda heyecanlı anlar yaşattı.

Yükseliş sürerken biz de Coinkolik olarak Twitter’da takipçilerimize, yaşanan kripto para hareketliliğinin devam edip etmeyeceğini sorduk.

“Sizce Bitcoin ve Altcoin’lerin yükselişi devam edecek mi?” sorulu anketimizin sonuçları şu şekilde:

  • Evet %57.2
  • Hayır %25.3
  • Kararsızım %17.5

Katılımcılarımızın yarısından fazlası Bitcoin ve altcoin’lerde yükselişin süreceğini düşünürken %25.3’ü bunun aksini düşünüyor ve %17.5’i ise bu konuda kararsız.

Yükseliş Devam Edecek Mi?

İlerleyen günlerde yükseliş devam eder mi bunu birlikte göreceğiz fakat dün itibariyle popüler kripto paralarda düşüşler görülmeye başlandı. Piyasa değeri bakımından ilk 15’teki kripto paraların 14’ü düşüşte ve yükseliş gösteren tek kripto para ise Chainlink (LINK), o da %9.23’lük bir yükseliş sergiledi.

Siz de bu anketi ve çıkan sonuçları ilgi çekici bulduysanız, benzer anketlerimize sosyal medya hesaplarımızı takip ederek katılabilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x