Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Anket: Bitcoin Ve Altcoin'lerin Yükselişi Devam Edecek Mi?

Anket: Bitcoin Ve Altcoin’lerin Yükselişi Devam Edecek Mi?

ABONE OL:google-news
StormGain

Geçtiğimiz haftalarda kripto para birimlerinin çoğunda kayda değer yükselişler yaşandı. Bu yükselişleri ve nedenlerini haberlerimizde sizlerle paylaştık. Bitcoin’in 12.000 Dolar seviyelerini görmesi, çoğu altcoin’in yaşadığı yükselişler kripto para topluluğunda heyecanlı anlar yaşattı.

Yükseliş sürerken biz de Coinkolik olarak Twitter’da takipçilerimize, yaşanan kripto para hareketliliğinin devam edip etmeyeceğini sorduk.

“Sizce Bitcoin ve Altcoin‘lerin yükselişi devam edecek mi?” sorulu anketimizin sonuçları şu şekilde:

  • Evet %57.2
  • Hayır %25.3
  • Kararsızım %17.5

Katılımcılarımızın yarısından fazlası Bitcoin ve altcoin’lerde yükselişin süreceğini düşünürken %25.3’ü bunun aksini düşünüyor ve %17.5’i ise bu konuda kararsız.

Yükseliş Devam Edecek Mi?

İlerleyen günlerde yükseliş devam eder mi bunu birlikte göreceğiz fakat dün itibariyle popüler kripto paralarda düşüşler görülmeye başlandı. Piyasa değeri bakımından ilk 15’teki kripto paraların 14’ü düşüşte ve yükseliş gösteren tek kripto para ise Chainlink (LINK), o da %9.23’lük bir yükseliş sergiledi.


Siz de bu anketi ve çıkan sonuçları ilgi çekici bulduysanız, benzer anketlerimize sosyal medya hesaplarımızı takip ederek katılabilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ali Tunç
Ali Tunçhttps://www.coinkolik.com
Ali Tunç, 1999 yılında İstanbul'da doğdu. Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisi olan Ali, uzun bir süredir sosyal medyada içerik üreticiliği yapıyor. Teknolojiyi, güncel yazılımları ve kripto paraları yakından takip ediyor. Kriptomeda'da Dijital Platform Sorumlusu ve sıkı bir Beşiktaş taraftarı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar