Yükleniyor...

Binance.US CEO’su Brian Shroder istifa etti!

Binance'te yaprak dökümü devam ediyor, Son olarak istifasını açıklayan ABD kolunun CEO'su, kullanıcılarda panik yarattı.

Binance US kripto

Binance’te yaprak dökümü devam ediyor, Son olarak istifasını açıklayan ABD kolunun CEO’su, kullanıcılarda panik yarattı.

Arka arkaya gelen Binance’ten ayrılıklara bir yenisi daha eklendi. Birkaç saat önce açıklama yapan BinanceUS’in CEO’su Brian Shroder, şirketten ayrıldığını bildirdi. Son zamanlarda personelinin üçte birini işten çıkartan Binance’is US şubesi, CEO’nun da ayrılış kararıyla kafaları karıştırdı. Ayrıca bu kadar kısa sürede pek çok üst düzey yetkilinin ve normal personelin şirketten ayrılıyor olması, teorileri de beraberinde getirdi.

Binance.US’in sözcüsünden gelişmelere dair açıklama geldi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BinanceUS’in sözcücüsü, işten çıkarmaları ve Shroder’ın ayrıldığını doğruladı. Borsanın kendi faaliyetleri üzerinde yoğunlaştığını belirten sözcü, şunları söyledi:

“Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) sektörümüzü felce uğratmaya yönelik agresif girişimleri ve bunun işimiz üzerindeki etkileri, Amerikan istihdamı ve inovasyonu açısından çeşitli problemlere yol açıyor. Binance’teki ayrılıklar da bu durumun bir öneği.”

Sözcü, Shroder’ın yerine geçici olarak Hukuk Baş Sorumlusu Norman Reed’in getirildiğini doğruladı. Shroder, Eylül 2021’de BinanceUS’e katıldı. Ayrılışı ise, son aylarda şirkete karşı gerçekleştirilen bir dizi düzenleyici eylemin ortasında geldi. Kısa züre zarfında çalışanlarından çok fazla kayıp veren Binance’te bu durumun devap edip etmeyeceği akıllarda kaldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x