Yükleniyor...

Bu Ay Takip Edilmesi Gereken 3 Kripto Para Birimi

Geçen ayın son aşaması kripto para piyasası için pek iyi değildi.

Bu Ay Takip Edilmesi Gereken 3 Kripto Para Birimi

Geçen ayın son aşaması kripto para piyasası için pek iyi değildi. En büyük kripto para birimi olan Bitcoin de dahil olmak üzere birçok para düşüşe geçti ve bu çoğu insan için büyük kayıplara neden oldu. Bununla birlikte, tüm dijital paralar düşüş ve kayıp yaşayanlar dahi  yeni ayda kendilerini toparlamaya çalışıyor. Birçok kripto para birimi, bu ay kripto pazarında olası bir boğa koşusu fırsatını yakalamak istiyor. Bahsedeceğimiz bu 3 kripto para birimi de mart ayında yükselişe geçmeyi planlıyor.

  1. Nano (NANO)

Nano’nun birçok uzman tarafından yıl sonuna kadar yüzde 500’ün üzerinde bir değer kazanması bekleniyordu. Yıl başından beri kripto grafiğinde düzenli bir artış oldu ve şimdi nihayet bazı yükselişler yapmaya hazır görünüyor. Nano’nun fiyatı geçtiğimiz ay ve 518 gün boyunca düştükten sonra uzun vadeli bir direnç çizgisinin üzerine çıktı. Nano’nun destek seviyesi 8.500 satoshi. Kripto para birimi için bir sonraki direnç seviyesi ise dijital para biriminin sürekli olarak yükseldiği 10.750 satoshi’dir.

Nano’nun fiyatı, geçen ay 200 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıktı. Uzmanlar, paranın 53.000 satoshi’deki direnç hattına ulaşması durumunda fiyatta yüzde 240’ın üzerinde bir artış yapması beklendiğinden, önümüzdeki günlerde kripto para için büyük bir fiyat artışı öngörüyorlar. Nano yazının yazıldığı sırada 0.81 dolardan işlem görüyordu.

  1. Basic Attention Token (BAT)

BAT, 2020’deki ilk altı hafta boyunca güçlü bir yükseliş eğilimi gördü ve yüzde 92’lik bir değer artışı elde etti ve fiyatını 0.239 dolara çıkardı. Dijital para kısa bir süre sonra, yeni kazanılan kazançların çoğunu kaybetmesine neden olan uzun bir düşüş eğiliminin ardından 0.20 dolar destek seviyesinin altında kendisine yer buldu.

BAT, ayın başlangıcından itibaren, piyasada bir yükseliş sinyaline işaret eden yükseliş momentumu belirtileri gösterdi. 48 saatin üzerindeki fiyatı yüzde 3.60’lık bir kazanç gördü ve şu an 0.24 dolar civarında seyrediyor. BAT’ın potansiyel yükseliş eğilimi BAT topluluğunun resmi tarayıcısı “BRAVE” ile ilişkilendirildi. Gönderilen ve alınan token sayısında 23.346’lık bir artış ve cüzdan sayısında 189’luk bir artış gördü.

  1. IOTA

IOTA bu yıla çok sert bir başlangıç ​​yaptı. Şubat ayının başlarında fiyat düşüşünün ve ağındaki bir hackin ardından, dijital para biriminin performans açısından daha da düşüş yaşadığı görülüyor. IOTA vakfından, ağlarının beş günden kısa bir süre içinde tekrar tamamen faaliyete geçeceğini duyurduktan sonra, dijital para ayın başında hafif bir artış yaşadı.

IOTA, bir hafta içinde fiyatında yüzde 18.82’lik bir artış gördü ve fiyatını 0.020 dolardan 0.231 dolara taşıdı. IOTA ayrıca 2 Mart 2020’den bu yana yaklaşık 9 milyon dolarlık 24 saatlik işlem hacmi kaydetti. Ağı neredeyse çalışır durumda iken, uzmanlar bu performansın devam etmesini ve kripto para için olası büyük bir yükseliş bekliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner