Yükleniyor...

Cumberland, Kanada Doları Desteği Ekledi

Kripto para ticaret platformu Cumberland, Kanada Doları ile alım satım yapma olanağını platformuna ekledi.

cumberland

Kripto para ticaret platformu Cumberland, Kanada Doları ile alım satım yapma olanağını platformuna ekledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Firmadan gelen bu hamle, borsadaki likiditeyi artırmayı hedeflerken Kanada merkezli kripto para platformu BitBuy ile yapılan anlaşmanın sonrasında geldi.

Cumberland’dan Likiditeyi Artırmaya Yönelik Hamle

Dijital varlıklarda önde gelen bir likidite sağlayıcısı olan Cumberland DRW’nin müşterileri artık Kanada doları paritesinde işlem yapma olanağı sunduklarını açıkladı. Cumberland bir Tweette bu yeni özelliğin sorunları azaltacağını ve güvenilir büyük kurumsal müşterileri için işlem sürecini basitleştireceğine inandıklarını söyledi.

Duyuru, Cumberland’ın borsanın kripto varlık pazarındaki likiditeyi artırmak için kayıtlı Kanada kripto ticaret platformu BitBuy ile ortaklık kurmasından bir hafta sonra geldi.

Kanada dolarına sabitlenmiş bir stablecoin olan QCAD’i yaratan bir fintech firması olan Stablecorp’un başkanı ve CEO’su Alex McDougall, Cumberland’ın Kanada doları cinsinden kripto işlemlerini desteklediğini duyurması hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Bu durum beklenmedik bir şey değil. Kanada’da hala işlemleri gerçekleştirmek için önemli bir fark ödediğimiz göz önüne alınırsa, bunun gibi büyük bir küresel oyuncunun girişinin son perakende müşterilere Kanada doları fiyatlandırmasını etkileyip etkilemediğini görmek ilginç olacak.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x