Yükleniyor...

Euler Finance Hacker’ı Çaldıklarını İade Etti!

Yakın tarihin en büyük hack saldırısından gelişmeler gelmeye devam ediyor, Euler Finance hackerı çaldığı fonları iade etmeye başladı.

hacker

Yakın tarihin en büyük hack saldırısından gelişmeler gelmeye devam ediyor, Euler Finance hackerı çaldığı fonları iade etmeye başladı.

Yaklaşık olarak 200 milyon dolar değerinde kripto saldırısında bulunan Euler Finance hacker, çaldıklarını iade etmeye başladı. Bir süredir kripto para piyasasını meşgul eden Euler Finance konusunu, nihayetinde çözüme kavuşuyor. Euler Finance ve hacker arasında geçen uzun iletişimler sonucu, hacker tarafındanözür mesajı iletildiği” bildirildi. Son zamanların en büyük kripto saldırısı olarak kayıtlara geçen bu olay, kripto ekosistemi için de korku dolu bir atmosfer oluşturmuştu.

Hacker, Milyonlarca Dolar Değerinde Kripto Parayı Geri Verdi

euler finance
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

200 Milyon dolara yaklaşık kripto saldırısı gerçekleştiren hacker, saldırı sürecine dair görüşlerini dile getirerek “Söylediklerimin herhangi bir katkısının olacağını düşünmüyorum fakat işleri berbat ettiğimi bildirmek isterim.” dedi. Ethereum (ETH) ve DAI’leri iade etmeye başlayan hacker, Euler Finance cephesinden tamamen çekilmiş görünüyor.

Kripto tarihinin en büyük saldırlarından birini gerçekleştiren hacker, şirkete fonları iade etmesiyle beraber Euler Finance kullanıcılarını biraz da olsa sevindirmiş gözüküyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x