Yükleniyor...

Euro Exim Bank Tümüyle Ripple’dan (XRP) Faydalanacak

Euro Exim Bank, XRP'den faydalanacak ilk ticari ve ana banka olacak.

Kredi Teminatı Ripple XRP

Euro Exim Bank, XRP’den faydalanacak ilk ticari ve ana banka olacak. Banka, hem xCurrent hem de xRapid olan RippleNet teknolojilerini birlikte çalıştıracak. Banka ayrıca, Ripple’ın yenilikçi sınır ötesi teknolojisi hakkında bir video yayınladı. Video, daha hızlı işlemler, düşük maliyetler, gelişmiş şeffaflık ve güvenlik içeren RippleNet’in faydalarını özetliyor.

Banka SWIFT Yerine Ripple’ı Kullanmaya Odaklanacak

Ripple’ın teknolojisi sayesinde bankalar için süregelen bir sorun olarak görülen likidite maliyetleri büyük ölçüde en aza indiriliyor. Likidite, bir varlığın fiyatını etkilemeden bir varlığın veya güvenliğin piyasada hızlı bir şekilde satın alınabileceği veya satılabileceği derece olarak tanımlanıyor. Ripple’ın konferanslara katılımı hep olağanüstü oldu. Bu yüzden Euro Exim’in Ekim 2018’de San Francisco’daki Swell Konferansı’nda Ripple’ı fark etmesine şaşırmamalı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir Youtube kullanıcısı “Müthiş! Bu gerçek girişimcilik. Bunun gibi yeni teknolojilere güvenen ilk siz olun. Ekibi tebrik ederim!” değerlendirmesinde bulundu. Dolayısıyla bu sadece Ripple için önemli bir başarı değil, yenilikçi ve ileri görüşlü olma konusunda bir bütün olarak banka için de oldukça önemli bir başarı. Başka bir deyişle Euro Exim Bank, SWIFT’i Ripple ile değiştirdi ve diğer bankaların da aynı şeyi yapmalarının mümkün olduğunu gösterdi. Haberi hazırladığımız sırada XRP, 0,33 dolardan el değiştiriyor ve 13.6 milyar dolar toplam piyasa değeri ile ikinci sırada yer alıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x