Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Euro Exim Bank Tümüyle Ripple'dan (XRP) Faydalanacak

Euro Exim Bank Tümüyle Ripple’dan (XRP) Faydalanacak

ABONE OL:google-news

Euro Exim Bank, XRP‘den faydalanacak ilk ticari ve ana banka olacak. Banka, hem xCurrent hem de xRapid olan RippleNet teknolojilerini birlikte çalıştıracak. Banka ayrıca, Ripple’ın yenilikçi sınır ötesi teknolojisi hakkında bir video yayınladı. Video, daha hızlı işlemler, düşük maliyetler, gelişmiş şeffaflık ve güvenlik içeren RippleNet’in faydalarını özetliyor.

Banka SWIFT Yerine Ripple’ı Kullanmaya Odaklanacak

Ripple’ın teknolojisi sayesinde bankalar için süregelen bir sorun olarak görülen likidite maliyetleri büyük ölçüde en aza indiriliyor. Likidite, bir varlığın fiyatını etkilemeden bir varlığın veya güvenliğin piyasada hızlı bir şekilde satın alınabileceği veya satılabileceği derece olarak tanımlanıyor. Ripple’ın konferanslara katılımı hep olağanüstü oldu. Bu yüzden Euro Exim’in Ekim 2018’de San Francisco’daki Swell Konferansı’nda Ripple’ı fark etmesine şaşırmamalı.

Bir Youtube kullanıcısı “Müthiş! Bu gerçek girişimcilik. Bunun gibi yeni teknolojilere güvenen ilk siz olun. Ekibi tebrik ederim!” değerlendirmesinde bulundu. Dolayısıyla bu sadece Ripple için önemli bir başarı değil, yenilikçi ve ileri görüşlü olma konusunda bir bütün olarak banka için de oldukça önemli bir başarı. Başka bir deyişle Euro Exim Bank, SWIFT’i Ripple ile değiştirdi ve diğer bankaların da aynı şeyi yapmalarının mümkün olduğunu gösterdi. Haberi hazırladığımız sırada XRP, 0,33 dolardan el değiştiriyor ve 13.6 milyar dolar toplam piyasa değeri ile ikinci sırada yer alıyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar