Anasayfa Bitcoin (BTC) Euro Pacific Capital'in CEO'suna Bitcoin Gönderen Gönderene!

Euro Pacific Capital’in CEO’suna Bitcoin Gönderen Gönderene!

Bitcoin’i sert şekilde eleştirmesiyle tanınan Euro Pacific Capital’in CEO’su Peter Schiff’e kripto para topluluğundan Bitcoin yağıyor.

Yatırımcıları altın yerine Bitcoin’e güvenmemeleri konusunda uyarmasıyla gündeme gelen Schiff’in Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano ile Twitter’da tartışma içine girmesi dikkat çekti.

Pompliano, olumsuz yorumlarına rağmen Schiff’in aslında Bitcoin’e sahip olduğunu itiraf ettiğini söyleyerek, insanların onu dinlelemesi gerektiğini belirtti. Pompliano’ya cevap veren Schiff, sahip olduğu Bitcoin’in küçük miktarda olduğunu (100 dolar değerinde) ve hediye olduğunu söyledi.

Pompliano, Schiff’e Bitcoin göndereceğini söyleyerek cüzdan adresini istedi ve 100 dolardan daha fazla değere karşılık gelen Bitcoin gönderdi. Pompliano’nun hareketi kripto topluluğundan büyük karşılık buldu ve kripto topluluğu Schiff’in cüzdanına Bitcoin göndermeye başladı.

Kripto para topluluğu Schiff’e 4 Temmuz’da toplamda 1.350 dolar değerinde 0.124 BTC gönderdi. Haberi hazırladığımız sırada cüzdandaki Bitcoin miktarının 0.13163288 BTC’ye yükseldiği görülüyor.

“En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Avatar
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
49.104,810.45%