Yükleniyor...

Euro Pacific Capital CEO’su Yine Bitcoin’e Verdi Veriştirdi!

Euro Pacific Capital'in CEO'su Peter Schiff, Bitcoin'le uğraşmaktan yorulmuyor.

Peter Schiff 1

Euro Pacific Capital’in CEO’su Peter Schiff, Bitcoin’le uğraşmaktan yorulmuyor. Bu sefer, en büyük kripto para birimini “Ponzi” olarak isimlendirdi.

Bitcoin’i dijital altın olarak gören birçok kişi var ve bunlardan biri de Morgan Creek Digital’in kurucusu Anthony Pompliano. Pompliano, Twitter hesabından Bitcoin’in artık altından daha popüler olduğunu söyledi. Schiff ise Pompliano’ya Bitcoin’in gerçek bir para birimi olmadığını, sadece spekülatif bir varlık olarak kabul edilebileceği yönündeki eski sözlerini yineledi.

Schiff, Bitcoin nefretini bir seviye üste taşıyarak Bitcoin’e ponzi benzetmesi yaptı. En büyük kripto para biriminin popülaritesinin düşmeye başladığını ve hayatta kalmak için mücadele ettiğini söyledi. Burada Schiff’in Bitcoin’e ponzi benzetmesi yapması büyük dikkat çekti.

VanEck’in dijital varlık direktörü Gabor Gurbacs, Bitcoin’in binlerce yıldır mevcut olması durumunda argümanının geçerli olacağını söyleyerek Schiff’ yanıt verdi.  Schiff Bitcoin’in “önümüzdeki 10 yılı çıkarıp çıkarmayacağının” bile belli olmadığını söyleyerek bu sefer de Bitcoin’in geleceğini sorguladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x