Yükleniyor...

Evmos (EVMOS) Neden Yükseliyor? 21 Ekim 2022

Kripto para piyasasında yatay seyrin devam ettiği bugünlerde yükselişiyle dikkatleri üzerine çeken kripto paralardan biri de Evmos (EVMOS) oldu.

Evmos EVMO Neden Yukseliyor 21 Ekim 2022

Kripto para piyasasında yatay seyrin devam ettiği bugünlerde yükselişiyle dikkatleri üzerine çeken kripto paralardan biri de Evmos (EVMOS) oldu. Peki EVMOS neden yükseliyor?

EVMOS son 24 saat içinde CoinGecko verilerine göre yaklaşık yüzde 8 yükseliş kaydetti. Bu yükselişle beraber EVMOS en çok yükselenler listesinde birinci sırayı aldı. Peki EVMOS neden yükseliyor? EVMOS’daki yükselişin sebebi ne? Gelin bu yazımızda beraber bakalım.

Evmos (EVMOS) Neden Yükseliyor?

Evmos Ethereum ile uyumlu ve birlikte çalışabilen, ölçeklendirilebilen Proof of Stake Blockchain projesidir. Bu proje, Ethereum tabanlı uygulamaları ve varlıkları Cosmos ekosisteminin birlikte çalışabildiği ağlarda kullanmaya yarar.

Evmos, Ethereum ile uyumluluğa sahip Cosmos SDK içerisinde yer alan ilk Blockchain’dir. Tendermint motorunu temel edinen Proof of Stake blok doğrama yönetimi kullanır. Tendermint, Cosmos tabanlı Blockchain’ler için temel güvenlik ve doğrulama özelliklerini sağlayan bir protokoldür.

evmo

EVMOS’un günlük grafiğine baktığımızda yeni listelenen bir token olduğundan dolayı grafiğin hala oluşma aşamasında olduğunu görebiliyoruz. EVMOS’da fiyat yazı yazıldığı an itibariyle 1,7 dolar bölgesinde seyrediyor. EVMOS’nun en yakın desteği 1,62 dolar en yakın direnci ise 1,8 dolar bölgesi diyebiliriz.

EVMOS’daki yükselişe bir sebep olarak da geçtiğimiz günlerde token’ın kendi Twitter hesabından paylaşılan ağ hakkındaki yeni iş birlikleri ve güncellemeler gösterilebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x