Yükleniyor...

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg’den Bitcoin (BTC) Paylaşımı

Facebook gerçekten Bitcoin (BTC) yatırımı mı yapacak?

mark face bitcoin

Facebook gerçekten Bitcoin (BTC) yatırımı mı yapacak? Mark Zuckerberg’in keçisi bir ipucu olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, son gönderisine göre keçilerine “Max” ve “Bitcoin” adını verdi. SkyBridge kurucusu Anthony Scaramucci ise Zuckerberg’i Bitcoin topluluğuna davet etti:

“Mark Zuckerberg’in Facebook’un kripto para işini yürütmesi için PayPal’dan David Marcus’u işe aldığında bir Bitcoin kullanıcısı olacağını biliyordum. Uzun ve dolambaçlı bir yol oldu ancak #Bitcoin’e hoş geldiniz. Harika iş Zuck ve David. Bundan sonra olacaklar için heyecanlıyım.”

E1EBFfFWYAQfpxh

Bazıları, en zengin beşinci kişinin şu anda G.O.A.T. (greatest of all times/gelmiş geçmiş en iyi) olduğu için Bitcoin maksimalisti olabileceği konusunda esprili dille yorumlar da yaptım.

Facebook’un hissedarlar toplantısının 26 Mayıs’ta yapılması planlanıyor. Kripto para meraklıları, Zuckerberg’in Bitcoin hisselerini duyurma ihtimalinin arttığı göz önüne alındığında bu günü takvimlerine işaretlemek isteyebilirler.

Geçtiğimiz günlerde, sosyal medya devinin Nisan ayı sonundaki bilançosunda Bitcoin yatırımı yaptığını açıklayacağına dair söylentiler vardı. Ancak bu asla olmadı. Facebook’un ilk çeyrek sonuçlarına göre 64 milyar dolarlık nakit ve muadili var.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x