Yükleniyor...

Facebook, Dogecoin Tipping Uygulamasını Onayladı

Daha önce bahsettiğimiz ve kullanıcıların Facebook arkadaşlarına Bitcoin yollamasına olanak sağlayan Quickcoin uygulamasından sonra, bu sefer de Facebook'ta bir Dogecoin uygulaması yer alacak.

Daha önce bahsettiğimiz ve kullanıcıların Facebook arkadaşlarına Bitcoin yollamasına olanak sağlayan Quickcoin uygulamasından sonra, bu sefer de Facebook’ta bir Dogecoin uygulaması yer alacak. Quickcoin’in aksine, Dogecoin Tipping Uygulaması tamamen onaylı bir şekilde Facebook kullanıcılarına sunuluyor.

5 Nisan 2014 tarihli Reddit gönderisinde, The Doge Tipping uygulamasının geliştiricisi Alejandro Caballero, heyecan verici gelişmeyi duyurdu. Bu duyurua göre Facebook, The Doge Tipping uygulamasını ve yeni Multicoin Tipping uygulamasını onayladı.

Dogecoin çoğunlukla beğenilen gönderi sahiplerine bahşiş göndermek ve onları, yeni gönderiler için cesaretlendirmek amacıyla kullanılıyordu. Şimdi ise bu bahşiş uygulaması, Facebook’ta yerini alacak gibi gözüküyor.

“Çok uzun bir yoldan geçtik. Özellikle Dogecoin’i de destekleyen Multicoin Tipping uygulamasını yayınlamak bizim için oldukça uzun bir dönem sürdü. Şimdi ise diğer coinleri, Dogecoin ruhuyla büyük bir sahaya sürmekteyiz.”

Multicoin Tipping uygulaması Dogecoin, Digibytes, Einsteinium, Fedoracoin, Mintcoin, Reddcoin, Quark, Worldcoin, Vertcoin, Karmacoin, Earthcoin, Trollcoin, HTMLcoin ve Donationcoin’, destekliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x