Yükleniyor...

Fantom, Ekosistem Kasası Adlı Projesini Piyasaya Sürdü

Fantom (FTM), yeni projeleri finanse etmek ve kripto endüstrisini desteklemek amacıyla ekosistem kasası adını verdiği projesini piyasaya sürdü.

Fantom Ekosistem Kasasi Adli Projesini Piyasaya Surdu

Fantom (FTM), yeni projeleri finanse etmek ve kripto endüstrisini desteklemek amacıyla ekosistem kasası adını verdiği projesini piyasaya sürdü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Merkeziyetsiz akıllı sözleşmeler platformu Fantom, ekosistem geliştirmelerine ve proje iyileştirmelerine odaklandı. Popüler kripto para projesi, özellikle son zamanlarda yaşanan zorlu süreçlere de müdahil oldu. Katman 1 blockchain ağı, yeni projesini resmi blog paylaşımıyla duyurdu. Fantom, yeni projesiyle birlikte blockchain projelerini finanse edecek.

Fantom, Ekosistem Kasası ile Topluluğuna Seslendi

Merkeziyetsiz akıllı sözleşmeler platformu Fantom (FTM), topluluk odaklı bir yönetişim süreciyle ilerleyecek ekosistem kasası projesini duyurdu.

Bu merkeziyetsiz proje, potansiyel barındıran ve yenilikçi blockchain projelerini finanse etmek amacıyla kullanılacak. Resmi kanalları aracılığıyla duyuruyu yapan proje, Fantom ağında DApp’ler oluşturma çabalarında bulunan projelere finansman sağlamak istiyor.

Ekosistem kasası yalnızca FTM stake eden yatırımcılar tarafından yönetilebilecek. Projeyi desteklemek amacıyla, Fantom ağından elde edilen işlem ücretlerinin yaklaşık yüzde 10’u aktarılacak.

Finansman başvurusunda bulunmak isteyen projeler, forum gönderisi oluşturmak ve yönetişim teklifinde onaylanmak durumunda kalacak. Ayrıca bu projelerin, en son topluluk üyeleri tarafından yüzde 55 oranında onay oyu alması gerekiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x