Yükleniyor...

FC Barcelona, WhiteBIT ile Ortaklık Anlaşması İmzaladı

FC Barcelona ve WhiteBIT, yeni bir küresel ortaklık anlaşmasına imza attı.

FC Barcelona WhiteBIT ile Ortaklik Anlasmasi Imzaladi

FC Barcelona ve WhiteBIT, yeni bir küresel ortaklık anlaşmasına imza attı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İspanyol profesyonel futbol kulübü Barcelona, sponsorluk rüzgarına direnemedi. Kulübün, bugüne dek sponsorluk anlaşmalarıyla ilgili olarak net bir tutumu vardı. Ancak tavrını pek sürdürebilmiş gibi görünmüyor. Uzun yıllar formasında yalnızca UNICEF’in logosunu taşıyan takımın artık gövde sponsoru Spotify. Katalan kulübünün yönetim kurulu, kripto sektörünü daha önce “spekülatif ve riskli” olarak nitelendiriyordu. Bu yılın başlarında kripto şirketlerinin sponsorluklarını da reddettiler fakat şimdi sürpriz bir iş birliği geldi.

FC Barcelona ve WhiteBIT Anlaşma Yaptı

FC Barcelona ve WhiteBIT yeni bir küresel ortaklık anlaşması imzaladı ve platform 30 Haziran 2025’e kadar (üç sezon boyunca) kulübün resmi kripto para borsası ortağı olacak.

Bu ortaklık, Kulübün uluslararası genişlemesini pekiştirmek ve hem saha içinde hem de dışında bir ölçüt olarak kalmak amacıyla Barça’nın ticari stratejisini ilerletiyor. WhiteBIT, erkek ve kadın ana futbol takımlarının yanı sıra basketbol, hentbol, tekerlekli hokey ve futsal takımlarıyla ortaklık hakları elde edecek.

Her iki kuruluş hakkında halk arasında farkındalık yaratmak ve Barça taraftarlarıyla daha yüksek etkileşim sağlamak için borsanın logosu maç günlerinde Spotify Camp Nou‘daki LED ekranlarda yer alacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x