Yükleniyor...

Fed Dolar Bastıkça Bitcoin’e Para Akıyor ve BTC’nin Uzun Vadeli Yükselişi Destekleniyor

Bitcoin (BTC), önemli bir destek bölgesi olan 8.

Fed Dolar Bastıkça Bitcoin’e Para Akıyor ve BTC’nin Uzun Vadeli Yükselişi Destekleniyor

Bitcoin (BTC), önemli bir destek bölgesi olan 8.950 dolardan geri geldi. Bitcoin’deki uzun vadeli yatırımcılar bu durumu mükemmel bir satın alma fırsatı olarak görüyor.

ABD Federal Rezervi, ayın başlarında ekonomiyi tekrar yoluna sokmak için gereken bütün önlemleri alacağını açıkladı. bu önlemler kapsamında 1.2 trilyon dolarlık teşvik açıklaması ile tüm ABD vatandaşlarına 1.200 dolarlık pandemi yardımı yapıldı.

ABD gösterge endekslerindeki düşüş ve yatırımcılar hisse senedi piyasalarından çıkması, Bitcoin için bir büyük bir fırsat oluşturdu. Riskten korunma yöneticileri ve tanınmış yatırımcılar BTC’nin deflasyona karşı bir set olduğunu iddia ettikçe, giderek daha fazla yatırımcı BTC’ye yatırım yapmaya başladı.

Bitcoin (BTC) Yatırım Fonları Bu Yıl Katlanarak Artıyor

Veriler, onay için SEC’e başvuran fon sayısının yıl başından bu yana önemli ölçüde arttığını göstermektedir.

Grayscale, Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Bitcoin Cash gibi çeşitli Kripto para birimleriyle çalışan bir fondur. Grayscale Genel Müdürü, AUM veya yönetim altındaki varlıkların bu yıl önemli ölçüde büyüdüğünü açıkladı.

Düşüşe Rağmen Bitcoin’e (BTC) Yapılan Yatırımlar Neden Artıyor?

Herhangi bir piyasaya yatırım yapmak için en iyi zaman, piyasanın açgözlü olmadığı zamandır. Şu anda, BTC/USD’nin son iki gün içinde %7 civarında değer kaybetmesiyle birçok alıcı tereddüt ediyor.

Akılda tutulması gereken önemli bir husus, Bitcoin ve diğer kriptoların çoğunun yeni bir aşamada olmasıdır. Ancak bunların yıkıcı ve finans ve teknoloji alanında bir devrim olduğuna şüphe yok.

Bu nedenle, BTC/USD’ye herhangi bir yatırım yapmadan önce uzun vadeli bir vizyonu aklınızda bulundurmanız gerekir. Haftalık grafiğe bakılacak olursa, uzun bir süredir BTC/USD’nin istikrarlı bir şekilde arttığı görülebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner