Yükleniyor...

Fenomen Trader Peter Brandt’tan Litecoin, Bitcoin Cash ve XRP için Kötü Senaryo!

Bitcoin'in yükselişi karşısında ezilen altcoin'ler çok uzun zamandır yatırımcılarını zora sokmuş durumda.

Fenomen Trader Peter Brandt

Bitcoin’in yükselişi karşısında ezilen altcoin’ler çok uzun zamandır yatırımcılarını zora sokmuş durumda. Yatırımcılar büyük zararlardan dolayı dijital varlıklarını elden çıkaramıyorlar. Her geçen gün artan değer kaybı durumu daha da kötü hale getiriyor.

Fenomen trader Peter Brandt, popüler altcoin’lerden Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) ve Ripple (XRP) için son derece kötü bir senaryonun yer aldığı teknik analizlerini Twitter hesabından paylaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Trader’ın Litecoin grafiğinde omuz baş formasyonu görülüyor. Bu formasyon düşüşün yolda olduğu anlamına geliyor. Formasyonun çalışması durumunda baş ve boyun çizgisi arasındaki mesafe kadar düşüş yaşanabilir. Böyle bir durumda Litecoin fiyatı 40,46 dolara kadar düşebilir.

Aynı durum Bitcoin Cash grafiğinde de görülüyor. Formasyonun çalışması durumunda Bitcoin Cash 127,48 dolara kadar gerileyebilir.

XRP tarafında ise durum biraz farklı. Brandt’a göre XRP tedariğinin yarısından fazlasını elinde bulunduran Ripple firması varlığın değerini doğal olmayan yollarla yukarıda tutuyor. XRP’nin gerçek değeri aslında mevcut değerinden 13 kat daha düşük ve 0,02 dolar.

Trader geçtiğimiz günlerde XRP topluluğunu duymak istemediği bir senaryodan söz etmiş ve XRP’nin 0,020 dolara kadar gerileyebileceğinden söz etmişti. Brandt, teknik analizinde de bu öngörüsüne net bir şekilde parmak basıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x