Anasayfa Altcoinler Fenomen Trader Peter Brandt'tan Litecoin, Bitcoin Cash ve XRP için Kötü Senaryo!

Fenomen Trader Peter Brandt’tan Litecoin, Bitcoin Cash ve XRP için Kötü Senaryo!

Bitcoin’in yükselişi karşısında ezilen altcoin’ler çok uzun zamandır yatırımcılarını zora sokmuş durumda. Yatırımcılar büyük zararlardan dolayı dijital varlıklarını elden çıkaramıyorlar. Her geçen gün artan değer kaybı durumu daha da kötü hale getiriyor.

Fenomen trader Peter Brandt, popüler altcoin’lerden Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) ve Ripple (XRP) için son derece kötü bir senaryonun yer aldığı teknik analizlerini Twitter hesabından paylaştı.

Trader’ın Litecoin grafiğinde omuz baş formasyonu görülüyor. Bu formasyon düşüşün yolda olduğu anlamına geliyor. Formasyonun çalışması durumunda baş ve boyun çizgisi arasındaki mesafe kadar düşüş yaşanabilir. Böyle bir durumda Litecoin fiyatı 40,46 dolara kadar düşebilir.

Aynı durum Bitcoin Cash grafiğinde de görülüyor. Formasyonun çalışması durumunda Bitcoin Cash 127,48 dolara kadar gerileyebilir.

XRP tarafında ise durum biraz farklı. Brandt’a göre XRP tedariğinin yarısından fazlasını elinde bulunduran Ripple firması varlığın değerini doğal olmayan yollarla yukarıda tutuyor. XRP’nin gerçek değeri aslında mevcut değerinden 13 kat daha düşük ve 0,02 dolar.

Trader geçtiğimiz günlerde XRP topluluğunu duymak istemediği bir senaryodan söz etmiş ve XRP’nin 0,020 dolara kadar gerileyebileceğinden söz etmişti. Brandt, teknik analizinde de bu öngörüsüne net bir şekilde parmak basıyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

772BeğenenlerBeğen
189TakipçilerTakip Et
12,109TakipçilerTakip Et
70AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar