Anasayfa Altcoinler Fenomen Trader Peter Brandt'tan Litecoin, Bitcoin Cash ve XRP için Kötü Senaryo!

Fenomen Trader Peter Brandt’tan Litecoin, Bitcoin Cash ve XRP için Kötü Senaryo!

Bitcoin’in yükselişi karşısında ezilen altcoin’ler çok uzun zamandır yatırımcılarını zora sokmuş durumda. Yatırımcılar büyük zararlardan dolayı dijital varlıklarını elden çıkaramıyorlar. Her geçen gün artan değer kaybı durumu daha da kötü hale getiriyor.

Fenomen trader Peter Brandt, popüler altcoin’lerden Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) ve Ripple (XRP) için son derece kötü bir senaryonun yer aldığı teknik analizlerini Twitter hesabından paylaştı.

Trader’ın Litecoin grafiğinde omuz baş formasyonu görülüyor. Bu formasyon düşüşün yolda olduğu anlamına geliyor. Formasyonun çalışması durumunda baş ve boyun çizgisi arasındaki mesafe kadar düşüş yaşanabilir. Böyle bir durumda Litecoin fiyatı 40,46 dolara kadar düşebilir.

Aynı durum Bitcoin Cash grafiğinde de görülüyor. Formasyonun çalışması durumunda Bitcoin Cash 127,48 dolara kadar gerileyebilir.

XRP tarafında ise durum biraz farklı. Brandt’a göre XRP tedariğinin yarısından fazlasını elinde bulunduran Ripple firması varlığın değerini doğal olmayan yollarla yukarıda tutuyor. XRP’nin gerçek değeri aslında mevcut değerinden 13 kat daha düşük ve 0,02 dolar.

Trader geçtiğimiz günlerde XRP topluluğunu duymak istemediği bir senaryodan söz etmiş ve XRP’nin 0,020 dolara kadar gerileyebileceğinden söz etmişti. Brandt, teknik analizinde de bu öngörüsüne net bir şekilde parmak basıyor.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları